2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Marju Länik: "Rasked ajad tuleb üle elada, mitte alla anda!"

Marju Länik on tööd ja avalikkust armastav avatud meelega diiva, kes teeb end mängleva kergusega tuntuks üha uutele andunud fännipõlvkondadele. Naise sõnul on tähelepanu tema ameti juures hädavajalik, lihtsalt tuleb osata piire tõmmata.

Mõni aasta tagasi oli Marju Läniku (59) elus justkui teine tulemine. Ta võttis osa suurtest teleprojektidest ning sai nende käigus justkui uued tiivad. «Sellist suursaadet nagu «Su nägu kõlab tuttavalt» oli igati põnev teha,» lausub ta. «Oli tohutu väljakutse võtta ette üsna ootamatuid ümberkehastumisi. Minu arvates on see ka üks raskemaid katsumusi lauljale meie teleekraanil. Oli palju tööd, aga see oli selline magus vaev.»

Enne näosaadet oli kevadel ka esimene «Laula mu laulu» saadete sari. «Mõlemad saatesarjad olid tõesti suured ja ägedad, mul on neist väga head mälestused,» rõõmustab Marju. «Loodan, et vaatajad avastasid mind kui lauljat mõnest täiesti uuest küljest. Küllap sain ka mõnele pisemale poisile-tüdrukule tuttavaks, väikestel on ju muidu omad lemmikud,» sõnab ta. Saadetes osalemine tõi lauljanna nädalast nädalasse ekraanile ja tuli ka uusi esinemiskutseid. «Mulle on palju häid sõnu öeldud nendes saadetes esinemiste kohta, mis omakorda on andnud juurde tahtmist edasi minna. Artistile on tagasiside ja tunnustamine vajalik.» Väga liigutav saatesari oli Marju jaoks ka «Armastuse laul», kus ta osales pärast näosaadet.

Nüüdki pole naise tempo aeglustunud. «Väliselt võib näida, et olen vaiksemal lainel, kuid tegelikult esinen endiselt ja olen laval. Selles pole aastakümnete jooksul mingit pausi olnud,» kinnitab ta.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid