2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

HEIDI HANSO: "Raske on leida kaaslast, kui ise juba elad unistuste elu."

Heidi Hanso muigab, et vahel on tal suisa kahju, et kaamerad enam tema kodus kogu aeg ei tööta, sest fenomenaalseid olukordi tuleb maal elades ette iga päev. Ta tunnistab, et elab oma unistuse sees. Hiljuti avas perenaine talu uksed maaelu­huvilistele. Ka Naisteleht käis ­Pajuvärava eluolu kaemas ja tegi uutele elanikele pai.

Saates «Meie pere ja muud loomad» (vaata järele siit) kahel hooajal vaatajaid teleri ette naelutanud Pajuvärava talus veereb elu hooga edasi. Heidi (32) võtab hea meelega külalisi vastu, kui need oma soovist varakult teada annavad. Nagu ikka maal, algab ka Pajuväraval kibekiire tööaeg varastel hommikutundidel ja kestab hilisõhtuni välja. Rammu tuleb kasutada heinapalle nihutades ja hobustele ämbritega vett tassides. Kõik kokku on paraja jõusaali eest.

"Kindlat kaaslast mul praegu pole ja see teeb mind vahel päris õnnetuks, aga loodetavasti ei tähenda see, et need asjad niimoodi jäävad," räägib Heidi Hanso. "Arvan, et iga asi tuleb omal ajal ja laheneb täpselt nii, nagu lahenema peab. Mulle on oluline, et lähisuhted oleksid paigas. Väga tähtis on, et saaksin oma laste isaga suurepäraselt läbi. See on kõige tähtsam."

"Praegu tegelikult ei tunnegi, et tahaksin kuhugi tutvumiskuulutust panna. Tajun, et olin võib-olla naisena ise tasakaalust väljas. Nüüd on olukord, kus otsin rohkem ennast, mitte suhet."

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid