Lugejakiri

Lugejakiri | Mees tegi lapse, aga naine magas kogu protsessi maha?! 

Ohtuleht.ee, 15. mai 2020, 10:01
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Mind ajab meeletult närvi, kuidas elatist või eakate isade toetusi puudutavate lugude juures on alati mingi kari naisi, kes süüdistavad mehi,“ kirjutab 29aastane Helen.

„Ma olen suisa maruvihane, kui näen jälle kommentaari: „Ise tegi lapse, siis nüüd peab vastutama. Miks ta tegi selle lapse, kui ta ise ei taha. Kui tegi, siis peab maksma.“ No mis jutt see selline on,“ ei taha Helen enam vaikida.

„Oli alles lugu, kus mees ei tahtnud oma eaka isa eest hooldekodus midagi maksta, sest isa oli vägivaldne ega hoolitsenud tema eest. Ometigi oli tal vend. Vaevalt see isa nüüd sekundiga vägivaldseks muutus. Miks see ema sai selle mehega mitu last? Miks naised üldse taoliste meestega sigivad?! Ja kõik eelnevad kommentaarid – kas mees tegi üksi lapse? Kas naine magas või oli uimastatud? Siis tuleks kohe politseisse pöörduda ja tegu on vägistamisega. Kui ei, siis on naine osalenud otsuses, et seksitakse ilma kaitsevahendita," leiab ta.

"Ja ärge tulge mulle rääkima, et kasutasime kõiki vahendeid ja ikka juhtus – no nii palju seda ju ka ei juhtu! Kallid hädaldajatest naised – lapsi tehakse ikka kahekesi, vastutus rasestumise või sellest hoidumise eest on teil mõlemal. Kui mees joob ja peksab, siis uuesti tema sängi ei heideta. Üldse võiks selle järglaste saamisega ju natuke oodata. Leia kaaslane, ela koos ja õpi teda tundma. Las mõni aasta läheb. Aga leida kaaslane ja kolm kuud hiljem beebiuudistega sotsiaalmeedias keksida... Ja sellele järgnebki peagi juba süüdistav postitus, et mees ei toeta mind. Naised, ärge olge lambad! Igast sekspartnerist ei pea saama teie lastele isa!“ leiab Helen.