Müstika

MÜSTIKA | Valguslapsed – eriliste võimetega tulevikumaailma loojad 

Pille Riin Pilv, 30. mai 2020, 19:30
ÜLIVÕIMED ON NORMAALSUS: «Valguslapsed näevad eeterlikku maailma, näiteks vaime, valgusolendeid, maaväliseid eluvorme nii selgelt, nagu mina näen sind siin. Neil võib segi minna, kes on inimene, kes mitte,» kirjeldab Amaryllis valguslaste olemust.
Just Eestisse sünnib eriti palju uue ajastu ülitundlikke lapsi. Ühed neist räägivad juba põngerjaeas detailselt oma kosmosekomandeeringutest, teised mängivad haldjatega ja kolmandad teavad väga täpselt, mis juhtub homme või järgmisel nädalal.

Kolme uue ajastu lapse − valguslapse ema Adeline Virve Amaryllise sõnul ei hooma täiskasvanute generatsioon veel, kes meie alla on kehastunud. «Need tundelised ja võimekad lapsed on uue, vägeva tulevikutsivilisatsiooni loojad.»
Kui Amaryllis esimest korda lapseootele jäi, ütles tema vaimne õpetaja, selgeltnägija Kristiina Raie, et sündimas on väga kõrge võnkesagedusega ja nii-öelda uusima energiaga laps – valguslaps.
Valguslapse sünd tõi naisele kaasa kolmanda silma ülikiire aktiveerumise, täieliku auratransformatsiooni ja terve jada paranormaalseid kogemusi. Algas õpetlik valguslapsega koos kasvamise aeg, mil Amaryllis jõudis äratundmisele, et tema selle elu missioon on olla valguslastega perede toetaja-juhendaja. Tänu isiklike katsumuste läbimisele oskabki ta nüüd nõu anda murelikule emale, kes näeb kodus viirastusi või kogeb paranormaalseid nähtusi. Samuti tunneb ta ära, kas perre on sündimas indigo-, vikerkaare-, valguslaps või hoopis keegi muu – nad kõik on täiesti erinevad.

Edasi lugemiseks: