Inimesed

55aastaselt vapustavas vormis. Nancy: „Järgin kindlat režiimi, et oma tervist säilitada.“ (3)

Verni Leivak, 3. juuni 2020, 06:00
Nancy Himma Nancy HimmaFoto: Stanislav Moshkov
«Olen aru saanud, et elus on kõige tähtsamad sinu lähedased. Ja see, et tervist tuleb hoida. Sest mis elu see on, kui tervist ei ole?» lausub armastatud lauljanna Nancy Himma, kes tähistas hiljuti oma 55. sünnipäeva.

Silmapaistvalt heledamate juustega Nancy ütleb, et imagomuutus pole sugugi põhjustatud sünnipäeva tähistamisest või ema Els Himma eeskuju järgimisest, vaid ta otsustas välimust muuta juba kolm aastat tagasi. Tegudeni jõudis aga alles jaanuaris, ja kuna korraga pole võimalik sügavat brünetti blondiks muuta, on ta seda teinud järk-järgult ning nüüd, pärast viiendat juuksurisalongis värvimist, võib ta öelda: «Peaaegu blond.»
Sünnipäeva koosviibimine toimus ainult lähedaste seltskonnas. Ometi ei jäänud pidu üllatuseta: «Isa pani helivõimenduse koos mikrofoniga üles, sest oli mulle sünnipäevaks laulu teinud. Sellise lõbusa, omakirjutatud riimuva tekstiga. Tõeliselt liigutav üllatus.»
Härduspisarat siiski keegi ei poetanud. Hoopis nalja sai kõvasti.
Et aeg inimesi muudab, sellest on laulegi lauldud. Õigupoolest – keda muudab, keda mitte. Nancy võib küll kindlalt öelda, et tema tõekspidamised on muutunud, ja mõne koha pealt üsna põhjapanevalt.
Ent alustame algusest.

Edasi lugemiseks: