Inimesed

Soolokarjääriga alustav Helen Randmets: „Olen seda kõike väga taga igatsenud!“ 

Verni Leivak, 2. juuli 2020, 06:00
EDU TULI KIIRESTI: Kui Nexus aastal 2003 alguse sai, saabusid tuntus ja menu üllatavalt kiiresti. Juba aasta hiljem võttis tüdrukutetrio (vasakult Janne Saar, Merlyn Uusküla ja Helen) vastu Kuldse Plaadi.Foto: Arno Saar
Helen Randmets oli täpselt poole noorem, kui menuansambli Nexus koosseisus Eesti lavalaudu vallutas. Nüüd leiab ta endas piisavalt julgust soolokarjääriga alustada.

«Ma ei tahaks enam olla see 17aastane Helen. Vastupidi, naudin just seda vanusega saadud kogemust, mis ajaga tulnud,» kinnitab ta. «Tean, mida tahan. Ma ei ürita tulla tühja koha pealt. Loodan, et ehk keegi mind ikkagi mäletab.»
Kui Nexus aastal 2003 alguse sai, saabusid tuntus ja menu üllatavalt kiiresti. Tüdrukutetrio, mille koosseisu kuulusid lisaks Helenile Janne Saar ja Merlyn Uusküla, oli oodatud igal peol ja suveüritusel. Ja ega siis, kui mälestused olnust head poleks, ei tüürinuks ilmselt naise mõtted soolokarjääri alustamise poole.
Eelkõige on Helenil Nexuse päevilt meeles meeletud rahvahulgad, mis nende kontserte väisasid. Näiteks meenub talle ürituste sari «Go Live!» lauluväljakul, kui ühtlasi ansambli DVD-plaati salvestati ja publik ekstra nende bändi pärast kohale tuli.

Edasi lugemiseks: