Reisimine

EESTLASED LAIAS ILMAS | Liisa-Maria Pihlak: naljast arenenud idee viis mind Inglismaale uhkeid pulmi korraldama 

Valeria Filippova, 3. august 2020, 12:03
Indiateemaline pulm InglismaalFoto: Erakogu
Naistelehe sari „Eestlased laias ilmas" toob teieni põnevad lood Eesti inimestest, kes on pikemaks ajaks välismaale kolinud. Ligi neli aastat Inglismaal elanud Liisa-Maria Pihlakut jahmatas, kui aeglaselt seal asjad liiguvad: „Näiteks pangakonto tegemine võttis pea kuu aega, sest selle loomiseks on vaja kohalikku telefoninumbrit ning numbri jaoks omakorda pangakontot – Inglismaale omane bürokraatia!"

Peale keskkooli lõppu Inglismaale kolimine oli Liisa-Maria endagi jaoks üllatus. Vaatamata sellele, et süda oli alati ihanud kodumaalt lahkuda ja laia maailma avastama minna, ei olnud Inglismaa tema kindel plaan. „Teadsin alati, et soovin õppida välismaal, kuid polnud kindel, kus täpsemalt. Inglismaale kandideerisin pooleldi naljaga, et näha, kas mind üldse vastu võetakse," meenutab Liisa-Maria. Kõik viis ülikooli, kuhu Liisa kandideeris, võtsid ta vastu. „Ega siis enam muud üle ei jäänudki, kui neist üks välja valida," räägib Liisa-Maria, kes suundus õppima Birminghami. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. august 2020, 18:13
EESTLASED LAIAS ILMAS | Gruusias teed kasvatav Hanna: paanitseda ei tasu! See on tavaline, kui kaob vesi, elekter või gaas
11. august 2020, 18:40
EESTLASED LAIAS ILMAS | Seoulis elavat Liisat jahmatab korealaste ostlemishullus: kuhu nad kõik need asjad panevad?!
9. august 2020, 12:26
EESTLASED LAIAS ILMAS | Hispaanias näitlev Bianka Randell: kui eestlased ööklubist koju lähevad, saab siin pidu alles õige hoo!
30. juuli 2020, 15:01
EESTLASED LAIAS ILMAS | Dubai kõrbe lähistel elav Mari-Liis: kuskil peab ju rohi olema rohelisem!