Ilu ja mood

6 juuksetrendi, mis sel sügisel tõeliselt rokivad! 

Naisteleht.ee, 7. september 2020, 13:46
Foto: Adam Winger / Unsplash
Kõigepealt tuli kevadel koroona ja juuksurisse ei pääsenud. Siis tuli suvi ja ükskõik, mis värvi su juuksed olid, pleekisid need kindlasti mitme tooni võrra. Aga nüüd on sügis ja hea võimalus uusi trende proovida.

1. Nägu raamivad heledad salgud

Hollywoodi kuulsuste juuksuri Matt Rezi sõnul sobivad nägu raamima ka suvel pleekinud juuksed, ilma et tuleks ekstra midagi värvima hakata. Tema sõnul on see lihtne viis, kuidas kerge ja särav välja näha. Lisaks on see suurepärane võimalus isikupärastada soengut neil, kes kannavad sageli juukseid ülespandult.

2. Soe ja kreemine blond

Rezi sõnul on hea tonaalne suund sügisesse liikumiseks just soe värvivarjund. Sügis on parim aeg seda proovida. „Selle varjundi saavutamiseks paluge juuksuril esmalt oma blondidele juustele sooja kuldset läiget lisada,” sõnab Rez.

3. Klassikaliselt ühevärviline

Samal ajal, kui lained löövad ombre ja juuksejuurte toonimine, mida kõik salongid korralikult teha ei suuda, soovitab Rez ujuda vastupidises suunas ja proovida ilma varjundita ühevärvilisi juukseid. „Soovitan seda inimestele, kes eelistavad käia juuksuris kiirelt, mitte veeta seal tunde,” sõnab Rez. Eriti mõnusaks teeb selle soengu tõsiasi, et seda ei pea „hooldama” iga mõne nädala tagant. Ehkki Rez soovitab võimalusel siiski salongi minna, saab juuri vajadusel ka kodus korrigeerida.

Foto: Julia Kuzenkov / Pexels

4. Karamellitooni salgud

„Ma armastan head brünetti, kus pole punast varjundit, kuid millel on soojuse elemente – see annab tõeliselt tasakaalustatud tulemuse,” sõnab Rez. Kui olete loomulik brünett, küsige juuksurilt üks-kaks tooni oma toonist heledamaid ning neutraalseid ja sooje salke.

5. Espressobrünett

„Brünettidel on lõpuks käes oma hetk!” sõnab teine kuulsuste juuksur Katie Cartwright. „Pärast aastaid kestnud balayage’i ja blondide võidukäiku on paljud brünetid suundunud tagasi sügava rikkaliku espressopruuni lihtsuse ja ilu poole.” Sama kaunis rikkalik varjund on Meghan Markle'i juustel.

Meghan MarkleFoto: Vida Press

6. Pastelne roosa

Cartwrighti sõnul on põnev näha, kuidas inimesed muutuvad järjest seikluslikumaks ja loovamaks ning julgevad värvidega mängida. Ta lisab, et kõige lihtsam on sellist tooni saada, kui juuksed on eelnevalt pleegitatud.