Suhted ja seks

MEESTELE: anaalseksi käsud ja keelud (1)

Õhtuleht Online, 18. oktoober 2011, 15:36
Mõlemad partnerid peavad anaalseksiga nõustuma. AP/Scanpix
Kui sa tahad proovida anaalseksi, siis võta asja rahulikult ja veendu, et naine on nõus taoliseks vahekorraks. Anaalseksi õnnestumiseks on mõned põhireeglid, mida järgida. Kuigi see pole enam tabu, siis jääb anaalseks paljudes magamistubades siiski proovimata. Järgnevad käsud ja keelud aitavad Askmen portaali andmeil teil anaalseksi endale ja oma kaaslasele meeldivaks muuta.

Ära tee seda, kui ta on rase
Raseduse ajal on parem anaalseksi vältida, sest hemorroidid on sage lisakaebus rasedatel, mis anaalseksi valusamaks muudab. Teiseks on oht pärakust vagiinasse baktereid ülekanda. Ütle oma rasedale naisele, et ta on seksikas ja naudi vahekorda vanamoodsal viisil.

Kasuta palju libeainet
Pea meeles, et pärak ei tooda ise hõõrdumist leevendavat libeainet nagu tupp, seega kasuta silikooni või vee baasil määrdeaineid. Oluline on luua ohutu ja mugav kogemus teie mõlema jaoks.

Ärge kasutage lokaalanesteetikumiga kreemi
Müügil on erinevaid anesteetikumiga kreeme ja geele, mis vähendavad päraku tundlikust, kuid valu mitte tundmine on ohtlik. Valu reedab, kui midagi on valesti ja naine saab suguühte peatada enne, kui asi tõeliselt ohtlikuks muutub. Kreemide asemel valmista ta anaalseksi põhiturniiriks ette näppude ja keelega talle meeldivat eelmängu pakkudes. Veendu, et naisel on mugav olla.

Kasuta kaitsevahendeid
Võite ju arvata, et anaalseks ei vaja kondoomi, sest naine ei saa rasedaks jääda, kuid suguhaiguste saamine anaalse sissetungi puhul tõenäolisem, kui vaginaalsel.
Nahk päraku piirkonnas on õrnem ja tundlikum, mistõttu võib väikeste haavade kaudu nakatuda. Kui sa pole 100% oma partneri monogaamsuses ja tervises kindel, kasuta kondoomi.

Lase naisel tempo valida
Veendu, et sina ja su partner mõlemad naudiksid anaalseksi ja lase tal tempo valida. Kui kiiresti, kui sügavale ja kui tugevasti - see peaks jääma naise otsustada. Sa ei saa siseneda sama entusiastlikult, kui vaginaalses vahekorras - vähemalt esialgu mitte. Las naine harjub esiti aeglase tempoga ja kui ta käsib lõpetada, siis tuleb sul tingimata kuuletuda.

Pärast anaalseksi ära tungi mujale
Ära topi oma peenist pärast anaalseksi naisele suhu või vagiinasse. Su peenisel võib olla baktereid, mis tekitavad terviseprobleeme. Pealegi on see lihtsalt rõve.

1 KOMMENTAAR

f
FAIL 7. november 2013, 15:42
Pärast anaalseksi ära tungi mujale
Ära topi oma peenist pärast anaalseksi naisele suhu või vagiinasse. Su peenisel võib olla baktereid, mis tekitavad terviseprobleeme. Pealegi on see lihtsalt rõve.
MÕNI NAINE VÕTAB ISE HEAMEELEGA ASS TO MOUTH!

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee