Suhted

Seitse märki, et ta kasutab sind lihtsalt ära 

Õhtuleht.ee, 14. september 2020, 10:44
Foto: Kat Jayne / Pexels
Kui sa oled manipuleeriva mehega suhtes, ei peaks sa teda süüdistama – süüdista ennast, et sa olid nii lihtsameelne ja lasid ennast ära kasutada, kirjutas Ynaija.

Aru tuleb siiski saada, et igaüks meist võib mõnikord olla isekas, mistõttu tasub teise poole süüdistamises olla ettevaatlik ja ajalugu analüüsida.

1) Sa oled tema eelmise suhte asendus. Kas käid kutiga, kes läks äsja oma tüdrukust lahku? Kui oled sellise tüübiga, siis ära kiirusta ja proovi tema tunnetest aru saada.

2) Sa oled lihtsalt ilus lisavidin. Mõne kuti jaoks on oluline, et ta jätaks sõpradele hea mulje. Sa võid olla kõige nõmedam inimene, kuid see ei huvita teda, sest sa oled kaunis ja nii arvavad kõik teised. Kui ta üritab sind sõprade ees musitada, siis takista teda ja vaata reaktsiooni.

3) Seks, seks ja seks! Kutid teesklevad armumist, kuid tegelikult nad tahavad seksida. Kui ta suudab paar korda sinu püksi pugeda, kaotab ta huvi.

4) Ta teeb endisele tagasi. See on levinum, kui sa oskaksid arvata. Paljud kutid soovivad kohe uue suhte luua, et endisele silmarõõmule närvidele käia. Kuidas sellest aru saada? Ta viib sind kohtadesse, kus on ka tema endine. Või ta põrkute kogu aeg „juhuslikult“ tema endisega kokku.

5) Sinu staatus. Kas sa oled popp tüdruk, kellele on kümneid sõpru või töötad kuskil olulisel kohal? Jälgi tema käitumismustreid ja tee vastavad järeldused.

6) Sinu raha. Kui sinul on kõvasti raha ja temal pole suurt midagi, siis vaata, kes peab arveid tasuma ja kas ta üldse viitsib töökohta otsida.

7) Sa oled kerge saak. See peaks iseennast selgitama. Kui palju kutte on sinu voodist läbi käinud?