Toit

Taanlased pruulisid Eesti koomikute jaoks eriõlle (3)

Toimetas Viljar Voog, 11. aprill 2013, 09:31
Õlle väljatöötaja James Ramsden ja "Punchline"Foto: Comedy Estonia
Taani väikeõlletootja Mikeller, pruulis Comedy Estonia püstijalakomöödia ürituste jaoks spetsiaalse õlle „Punchline" ehk kodumaise nimega "Puänt". 

"Inimesed, kes naudivad head stand-up'i, on juhtumisi samad inimesed, kes peavad lugu kvaliteedist ja alternatiivsetest valikutest elus üldiselt. Need on inimesed, kes eeldavad, et õlu nende käes oleks sama tipptasemeline kui nali laval," ütleb märjukese väljatöötamisel kaasa löönud õllespetsialist Jamses Ramsden, kes on ühtlasi ka Mikkelleri maaletooja.

Mees kirjeldab "Punchline'i" olemust: "Tegemist on mõrkja pilsneriga, milles on talutav alkoholi protsent ja piisavalt elurõõmu. Teravamaitseline, kuid kerge jook. Kindlasti ei ole tegemist peavooluõllega. Kui tegemist oleks stand-up'iga, siis oleks see justkui jämedapoolsem ja jantlikum huumor."

Kõikidel Comedy Estonia nime kandvatel üritustel müüdavat "Puncline'i" saab esimest korda maitsta 17. aprillil Kino Sõpruses toimuval "Stand Up Comedy with Louis and Stewart" komöödiašõul. Õhtu peaesinejaks on Dave Fulton, kellega tehtud intervjuud on võimalik enne esinemist lugeda Õhtulehe veebiküljel!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
jaane.tomps@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee