Suhted

7 tüütut asja, mida su armsam teeb.. aga mille võiksid andestada (8)

Õhtuleht.ee, 15. juuni 2014, 18:13
Foto: PantherMedia / Scanpix
Ehk on teie suhe lausa imeline, kuid alati on mingid väikesed pisiasjad, mis võivad häirida. Love.allwomenstalk.com toob välja seitse põhilist asja, mis naisi meeste tegemiste ja olemise juures häirib - ja mis tuleks andestada.

Püksid igal pool. Jah, ilmselgelt on tüütu, kui riided vedelevad igal pool. Paraku kipuvad samasugused olema enamik mehi. Püüa rahulikult rääkida ja tähelepanu probleemsele kohale juhtida.

Sa näed okei välja. No see on ikka tõeline kompliment naise jaoks! Väike märkus: ilmselgelt nõretab eelmine lause igal moel sarkasmist. Sa ostad uue kleidi või teed ilusa soengu ning seda nimetatakse kõigest okeiks. Samas on see ju nii, et mees ei mõtle midagi halba sellega – ta lihtsalt nimetab asju nii. 

Sõbrad on esikohal. Vahepeal võib tunduda, et sõbrad on tema jaoks esikohal ja sina kusagil tagapool. Kuid nii kaua, kuni ta pöörab sulle piisavalt palju tähelepanu, nautigu ta ka sõpradega ühiseid õhtuid. Ka sina tahad ju vahepeal mõne enda sõbrannaga koos olla.

Nad ei tule õigete asjade peale. Mõnikord sa lihtsalt ootad, et ta tooks sulle sooja suppi, kui oled haige või tuleks selle peale, et ka ilma põhjuseta lilli kinkida. Aga paraku ei ole see nii.

Entusiasmi pole. Sina võid tulla koju, olles tõsiselt elevil millegi pärast.. aga tema – ta vaatab telekat edasi.

Valikuline kuulamine. Kas nad kuulavad siis ainult seda, mida tahavad või tõepoolest ei pane tähele? Ajab ohkama.

Suured tited. Vahepeal võivad mehed olla täiskasvanud lapsed. Kui neil on köha ja väike palavik, siis peab terve maailm nende jalge ees olema ja neid tuleb poputada. Vahepeal pead isegi neile emaks olema. Teisalt jällegi – on ju imeline, et ta on sinu kõrval olemas ja saad talle vajadusel lihtsalt kaissu pugeda.