Suhted

"Uskuge, kõik naised saavad ejakuleerida, kui vaid tahavad!" (33)

Juhan Mellik, 25. oktoober 2014, 09:00
Foto: AOP
"Naise ejakulatsiooni lõhn: see on värske ja kerge, nagu asetaks oma nina metsaalusele mullale. See on inspireeriv, armas, jumalik!" kiidab koolitaja Deborah Sundahl.

"Järgmine kord, kui tekib võimalus, nuusutage seda üdini naiselikku aroomi!"

Deborah Sundahl – rohkem kui veerand sajandit naiste ejakulatsiooni uurinu – kirjeldab parasjagu, kuidas nimetatud jumalikku vedelikku ära tunda.

Kino Artis saali täidab enne ettekande "G-punkt ja naiste ejakulatsioon" algust kerge elevus. "Töö juures keegi just imestas: mis inimesed need küll on, kes sellisele loengule lähevad," vestleb läheduses istuv naisterahvas oma kaaslasega.

"Ma siis vastasin talle: mina lähen!" Mees noogutab: "Ma arvan, et paljud häbenevad."

Kuni Sundahl end valmis sätib, loovad meeleolu mitmesuguseid seksmänguasju reklaamivad erutava alatooniga slaidid. Vibraatorid ja teised mõnuvahendid on tänapäeval väga diskreetse disainiga!

"Kõik naised saavad ejakuleerida, kui nad seda tahavad!" juhatab Sundahl lõpuks õhtu sisse.

Ekraanile ilmub joonistus kükitavast indialannast, vedelikujuga hargivahest tulvamas. Esineja seletab: ei, see ei ole mitte uriin, vaid ejakulaat! Essents, mida tundsid juba iidsed hindud ja hiinlased, jaapanlastest rääkimata.

Idamaine tarkus

Viimase väite tõestuseks kuvab naine ekraanile mitu joonistust pilusilmsetest paarikestest, mees ennast käega hellitamas ja naised kükitamas vedelikku täis tünni kohal. Ainult meil, õhtumaalastel, on naiselikud teadmised sajandite jooksul kaduma läinud.

Naiste ejakulatsiooni anatoomia on keeruline. Keskne roll protsessis on eesnäärmel – organil, mille olemasolu ametlik arstiteadus õrnemal sugupoolel veel hiljaaegu ei tunnistanud. "Kui mehe eesnääre kaalub ligi 52 grammi, siis naistel üle kahe korra vähem," võrdleb Sundahl mastaape.

Mingit eraldi organit või põit vedeliku hoiustamiseks pole: eritis tekib spontaanselt ja jooksvalt.

Juba enne algust hoiatasid korraldajad publikut: programmi kuulub ka väga tõetruu õppevideo. Et nõrganärvilised ja tundlikumad saaksid soovi korral silmad sulgeda.

Sundahl käivitab filmijupi.

Ekraanile ilmub alasti vulva, mida stimuleerib kaks kätepaari. Naisterahvas vähkreb, oigab ja ähib. Taustalt kostub mehehääle heakskiitev mõmin.

"Kas näete teda ejakuleerimas?" küsib naine, kui ekraanil olev naine on juba märjemast märjem. Rahvas näeb.

Järgmisena demonstreerib Sundahl väga detailset ja graafiliset, justkui anatoomiaõpikust välja lõigatud joonistust naise alakehast. "Kliitor", "kusiti", "g-punkt" – kõik on märgitud ja nooltega tähistatud.

"Näete, siin pildil on g-punkt nii suur, et seda võiks lausa suudelda!" hüüatab koolitaja.

Sundahl kordab: vanasti ei teadnud ametlik arstiteadus tollest müstilisest punktist mitte midagi, kuigi nüüd räägivad sellest kõik. Samasugune saatus ootavat paratamatult ka naiste eesnääret ja ejakulatsiooni.

Jumalik nektar

Koolitaja pöördub publiku poole. Kui paljudel naistest on tulnud ette, et kohe pärast vahekorda tuleb tualetti tormata? Tõuseb kümmekond kätt. "No näete, väga võimalik, et see ei olnudki üldse uriin!"

Järgmine küsimus: kuidas kaitsta voodit naudingu tagajärjel tekkinud märgumise eest? Lahendus: võtta mitu käterätikut, voltida need kokku ja panna enese alla. Sundahl viipab tühja veepudeliga. "Ühe vahekorra ajal võib väljuda kuni üks liiter vedelikku," sõnab ta.

"Igal naisel siin saalis on ilmselt natukene tulnud. Aga kui ei ole suurt uputust, siis ehmatame: issand, mis see oli, kas tegime püksi?"

Milline on vedeliku bioloogiline funktsioon? Sundahl tunnistab, et ta pole täiesti kindel. On küll teada, et naiste ejakulatsioon loob seemnerakkude liikumiseks soodsa ja toetava keskkonna ning aitab sellega rasestumisele kaasa.

Kui küsimustering jõuab lõpuni, loositakse kohaletulnute välja veel mitu eri sorti vibraatorit. Rohkem kui kord osutub õnnelikuks väljavalituks hoopis meesterahvas. Nemad said kindlasti järgida Sundahli üleskutset publikule: "Minge koju ja proovige järele!"

Samal teemal

8. august 2014, 16:42
Maailma juhtiv G-punkti ekspert aitab oma teadmistega Eesti naistel võimsa naudinguni jõuda
1. november 2011, 13:50
10 tõde, mida sa tupest ei tea