Suhted

Lisatud Kanal 2 saate "Avameelselt" video!

Lauri Viikna: naised ei lase mehel rääkida (47)

Õhtuleht.ee, 4. veebruar 2015, 22:02
Lauri ViiknaFoto: Arno Saar
Meelelahutusärimees Lauri Viikna rääkis Kanal2 saates "Avameelselt", et naised suruvad mehed oma jutuga nurka, andmata meestele mingit võimalust rääkida või küsimustele vastata.

"Nad ei lase mehel rääkida. Neil tuleb torust nii palju informatsiooni," põrutas Viikna, kes lahutas hiljuti oma peaaegu 20 aastat kestnud abielu Annika Potteriga.

Viikna sõnul on mehed nagu lapsed, kellelt tuleb küsida võimalikult lihtsalt, et üldse vastuseid saada. Tema sõnul on naiste jutuvada aga nii pikk ja keeruline, et mehed ei saagi lõpuks aru, et mis see küsimus esiti üldse oli.

"Tegemist on tihtilugu monoloogiga ja mehele sõnade peale lugemisega, kuidas see asi tegelikult peaks käima," selgitab Viikna. Mehe sõnul pole kasu sellest, kui keegi minema kõnnib või vaikima asub, sest probleem jääb ju lahendamata.

Viikna sõnul saabub tülide puhul lõpuks see, et kodust lahkuja satub seltskonda, kus ta on avatud uuele suhtlusele.

"Ma tahan täna õhtul sinuga rääkida...siis on selge...siis ei julge koju minnagi," räägib Viikna kogenult, mis mehi suhtes hirmutab.

"Lõpuks läheb asi selleni välja, et tekib ärapanemise hasart. Tekkib jällegi peres võimuvõitlus kumb on kangem," teab Viikna, et siis kistakse välja vanad konfliktid ja probleemid.

"Inimestel koguneb aastate jooksul teinteise suhtes kõvakettale nii palju probleeme. Ei jääd muud üle, et tuleb lihtsalt lahku minna. Isegi, kui inimesed ei taha seda teha," räägib Lauri Viikna, kes on siiski veendunud, et iga mehe saab õigete võtetega rääkima.

"Kui mõnusas meeleolus naine toob sulle klaasikese veini ja ütleb, et kuule mul oli üks mõte, et mis sa arvad sellist asjast? Kui su arvamust küsitakse, siis hakkadki vastama," avaldab Viikna.

Samal teemal

4. mai 2016, 17:02
PALJU ÕNNE! Lauri Viikna perre sündis kauaoodatud poeg

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee