Ilu ja mood

Rootslane teeb inimeste mahalõigatud juustest aluspükse! (6)

Eiris Teeveere, 27. aprill 2015, 15:39
Rootsis tegutseb naine, kes valmistab omamoodi kunsti. Nimelt kasutab ta oma kunstitööde tegemiseks ehtsaid inimjuukseid.

Dalarnas elav Nina Sparr armastab luua, kuid tema loodud kunst ei ole kuigi tavapärane. Nimelt on kõik valmistatud inimeste juustest. Juustest valmistab ta oma klientidele ehteid, pilte, erinevaid rõivaid, aksessuaare ja isegi aluspükse, kirjutab Expressen.

Aluspükstes on kasutatud kunstniku sõnul erinevat sorti juukseid, nii sirgeid, lokkis, õhukesi kui pakse. Aluspüksid kannavad nime Swedish Country Style. Viimasel ajal on ta aga hakanud tegema ka juuksekarvadest valmistatud stringe, mille ta ristis nimega Swedish City Style.

Kusjuures mõned inimesed on Nina sõnul aluspükse ka juba testinud. Kahjuks ei peeta neid aga kuigi mugavaks. Nimelt pidavat need jalas olles torkima.

6 KOMMENTAARI

v
vana n 29. aprill 2015, 12:38
Mina teen küüntest kübaraid
s
spetsik 29. aprill 2015, 09:58
isolatsiooni mõttes ju isegi ok, aga hügieen? Pesed alukaid shampooni ja balsamiga? Föönitad kuivaks? Arvestades et juuksed koosnevad pm keratiinist ja löigates jääb alati terav nurk siis kujutan ette kuidas see pesu torgib. Kui veel ise nt oled brazilian siis võib päris verele torkida
Loe kõiki (6)