Ilu ja mood

TERE, KOOL: Trendikad kooliriided, mis ei aja närvi ühtegi pedagoogi! (12)

Eiris Teeveere, 5. september 2015, 07:00
Rocco: Kardigan villast GANT Triiksärk: River Island (online: riverisland.com) Teksad: Polarn O. Pyret Kingad: HAL Italian hand made (online www.yoox.ee) Rihm Diesel (online www.alexandalexa.com) Jasmine: pluus: Polarn O. Pyret, seelik: mimi DISAIN (www.mimidisain.ee), villane mantel: mimi DISAIN (www.mimidisain.ee), sukapüksid: Zara Kids, ratsasaapad: Harry Hall (online www.alexandalexa.com)  Mari Luud
Suvi on läbi ja esimene koolinädalgi juba seljataga. Kooliõpilaste jaoks tähendab see aga seda, et kolm kuud kantud mugavad suveriided tuleb järgmist aastat ootama jätta ning panna selga koolipinki sobilikud riided. Mida aga sobib kanda ning kas korralik peab ilmtingimata tähendama igavat?

Kool ei ole koht oma trenditeadlikkuse näitamiseks – sellist asja on ilmselt kuulnud iga moemaias kooliõpilane ja lapsevanem. Ekslikult arvataksegi, et laste ja teismeliste rõivad saavad olla, kas korralikud ja seega ka veidi igavad või siis trendikad ja täiesti ebasobilikud. Vahepealset võimalust nagu ei olegi. Tegelikult nii see päris ei ole ning see lugu on sellele heaks näiteks.

Kõigi Naistelehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

12 KOMMENTAARI

v
vanapoiss 6. september 2015, 10:51
Kui sihukeste riiete sees mõni ülbik ja laiskvorst peaks olema, siis ajab ikka närvi küll need õpsid kogu oma riietusega. Ja nende suurte säärikute sees pole lapsel kindlasti mugav teiste hulgas ringi lipata või keksu mängida.
a
anna abi 6. september 2015, 00:30
õppida tuleb, mitte fashionistatada ja gelsomiinotada
Loe kõiki (12)

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee