Suhted

Kuidas leida seda õiget meest? Nippe jagab suhtetreener (13)

Õhtuleht.ee, 2. oktoober 2015, 10:57
Suhtetreener Virginia Clarki sõnul on iga naise jaoks õige ja hea mees siiski olemas. Tema leidmiseks tuleb vabaneda stampmõtetest.Foto: Vida Press
Miskipärast imetlevad naised nii-nimetatud pahasid poisse. Samas ootavad needsamad naised meest, kes neid hellitaks ja kätel kannaks. Silmapiiril ei paista aga üht ega ka teist.

Suhtetreener Virginia Clarki sõnul on iga naise jaoks õige ja hea mees siiski olemas. Clarki sõnul oleme oma soovunelmate orjad, mis ei lase meil meile sobivaid mehi näha, sest nad ei mahu raamidesse, mis seatud, vahendab Your Tango. 

Clark soovitab mõtte vabaks lasta ja unelmate mees on kohal varem kui soovija oodatagi oskaks. Seda lisaks omadustega, mida naine ehk tahtagi ei teadnud. 

Samas tõi veebleht ära, mis on teatud eas naistele meeste juures tähtis. 18-24aastased naised eelistavad näiteks tugevate kõhulihastega meest, naised vanusegrupis 25-34 ootavad mehelt aga hoopis karjäärile suunatust. 

Kui neis asjus mitte väga kinni olla, siis mine tea tõesti, ehk on unelmate mees tõepoolest peatselt su elus - hoopis teiste väärtustega, millele sa varem mõeldagi ei osanud.