Reisimine

Reisibürood aitavad inimestel Estonian Airi piletite eest raha tagasi saada (4)

Toimetas Geidi Raud, 7. november 2015, 17:12
Foto: Mati Hiis
Eesti Turismifirmade Liidu sõnul on Eesti reisibürood koostöös riigiga inimestele toeks, et Estonian Airi pileteid ostnud kliendid oma raha tagasi saaksid.

Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Kristen Lahtein tänas Estonian Airi pikaajalise viljaka koostöö eest liidu liikmeskonnaga ja avaldas nördimust Euroopa Komisjoni negatiivse otsuse puhul. "On kahetsusväärne, et Euroopa Komisjon võttis vastu otsuse, mis tähendab Eesti lennunduses ühe ajajärgu lõppu," ütles Lahtein.

Lahteina sõnul on tarbijate jaoks oluline sõnum see, et riik ei jäta Eesti inimesi omapäi ja lubab Estonian Airi pileteid ostnud inimestele riigikassast raha tagasi maksta. Eesti turismifirmad on oma klientidele selles protsessis igati toeks.

"Klientidele tulevad raha tagasi taotlemisel appi reisibürood, kelle kaudu käib arveldus," ütles Lahtein.

Eesti Turismifirmade Liit soovitab kõigil, kellel on käes Estonian Airi OV-koodiga lennupileteid, võtta ühendust oma reisibürooga, kelle kaudu piletid osteti.

Samas palub liit kannatlikkust, sest esimestel päevadel on kindlasti päringuid palju ja esmajoones tuleb tegeleda nende klientidega, kes viibivad Estonian Airi piletitega välismaal. "Kellel aga tulevikku planeeritud lennud ära jäid, saavad oma reisibüroode kaudu juba praegu uued piletid osta," kinnitas Lahtein.

Samal teemal

7. november 2015, 20:50
FOTO | Michal kohtus Estonian Airi töötajatega
7. november 2015, 18:37
President Ilves Estonian Airi pankrotist: nukker tunne on
7. november 2015, 17:53
PRESSIKONVERENTS: Estonian Airilt nõutakse tagasi 85 miljonit eurot
7. november 2015, 17:08
GALERII | Jää hüvasti, Estonian Air!

;