Ilu ja mood

GALERII | Vaata Tanel Veenre uut ehtesarja GINKO 

Õhtuleht.ee, 1. detsember 2015, 11:28
 Tanel Veenre
Uue kõrvarõngaste kollektsiooni teeb eriliseks nende kahte moodi kantavus. Ehetel on kaks nägu - väärispuidune ning värviline või metalne. Nõnda saab valida vastavalt stiilile või tujule külje, mida parasjagu maailmale näidata. Nii nagu looduses on iga puuleht erinev, on ka selle seeria iga kõrvarõngas unikaalne. Sellest ka seeria nimi GINKO ehk hõlmikpuu.

Ehteseeria GINKO on sündinud koostöös Eesti vibutootja Falcoga. Pärnus paiknev Falco on tegutsenud juba üle 25 aasta, olles tänaseks üks juhtivaid sportammukaarte tootjaid maailmas. Need on tõelised kunstiteosed - väärispuitudest voolitud vibud valmivad endiselt autentse käsitööna Pärnu töökojas.

"Minu inspiratsiooniks selle kollektsiooni loomisel olidki nende vibude tootmise puidujäägid, mis annavad kõrvarõngastele põneva pinges vormi ja tekitavad imelisi eri puiduliikide värvimänge. Väga hea meel on näha, et Eesti loomemajandusettevõtted teevad üha rohkem omavahel koostööd ja kindlasti panustan selles osas jätkuvalt ka omalt poolt," rääkis Tanel Veenre.

Ehtekollektsiooni materjalideks on väärispuidud ja hõbe. Lisaks kõrvarõngastele kuuluvad seeriasse ka väärispuidust mansetinööbid. Kaks-ühes kõrvarõngakomplekti maksumuseks on 75 eurot.

Samal teemal

2. märts 2016, 14:19
VAATA! Tanel Veenre looming jõudis Euroopa mainekasse kunstiraamatusse

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee