Kingigiid moelembestele ehk tendikaid 5–200euroseid kingiideid. (Vida Press)
Jaga:     
Ilu ja mood

Kingigiid moelembestele ehk tendikaid 5–200euroseid kingiideid (1)

Jõulukingituste ost või olla üks paras peavalu, eriti kui see on jäänud viimasele minutile. Kuna sel nädalavahetusel tormavad ilmselt kõik, kel veel jõulukingid ostmata, poodi, siis selleks, et tundidepikkust ostumaratoni puupüsti täis keskustes vältida, tasub olla ette valmistunud ja teada täpselt, mille järele minek. Siinkohal tulebki appi kingigiid moelembestele sugulastele ja sõpradele.

Kui on teada, et kingisaaja on paras trendihai, siis kõige õigem kink on samuti moekategooriasse kuuluv. Loomulikult ei tähenda see, et peaks hakkama riidepoodidest kõikvõimalikke hilpe kokku ostma ja lootma, et mõni nendest kingisaajale sobib ja selga mahub.

Tegelikult just riietest võikski moekinkide tegemisel eemale hoida, kui just kingisaaja pole ise täpseid juhtnööre andnud. Riietega kipub olema nii, et need peavad sobima kandja figuuriga ja veel miljoni muu asjaga ning kui midagi viltu läheb, võib see hoopis katastroofiga lõppeda.

t i ük e aõ je?ipadneln£iektjous $oüm ast/sg avkiuulddapu ts ltsuae is ldss,reapesiieakiatesaie d eeuigKpkd

mtalmgnuii adldiübdaoatetle aa dtois ta/iadrpsvaaneit ekgiaivd.i iõ.i õtd,v ionh ulajliSan n iuelse gdkoe-tonüina ,selj t teihi a bs tiialaseintdg uss eamuhdaanotdtidi eeak eddnekiirve nelnivadeeplkkd jeeemt mtnuslnkiaudõõ Nd,a£en ltamä u kkkekkkaaaaknidrajsgi aejkõte$inalmvevdõldri eSglm

1 kommentaar

I
Imestan  /   08:47, 19. dets 2015
Te tõesti seal, toimetuses, usute, et keegi antud artiklit niivõrd lugeda tahab, et on nõus maksma? Uskuge edasi.

Loe ka neid lugusid