PUITLIPSUGA MAAILMA VALLUTAMA: Õpilasfirma Pu:lips loojad (vasakult) Roland Osa, Fred Mühls ja Oliver Fred, kes teevad kooli kõrvalt puidust lipse. (Alar Truu)
Jaga:     
Ilu ja mood

Hüvasti, siid ja samet. Uus moematerjal on hoopis puit! (3)

Kui veel mõni aeg tagasi oli moemaailm siidi, kašmiiri ja sameti usku, siis nüüd on sellesse nimekirja lisandunud üks hoopis teisest ooperist materjal, mille moetööstusse jõudmisest poleks osanud und näha ilmselt ükski moeekspert.

Vähemasti teeb kohalikul moemaastikul järjest rohkem ilma puit, millest võib varsti endale soetada ilmselt terve aksessuaaride komplekti. Näiteks võitsid juba mitu aastat tagasi eestlaste südamed puidust prilliraamid ehk Karlid, millele on nüüd ­lisandunud kikilipsud, kellad, rahataskud, ehted ja lipsud.

Viimased ongi puitaksessuaaride perekonna värskeim lisand. ­Nimelt toodavad juba veidi vähem kui pool aastat puitlipse õpilasettevõtte Pu:lips kolm usinat noormeest Fred Mühls, Oliver Nurmik ja Roland Osa. Ettevõttel läheb lausa nii hästi, et juba on lipsude vastu huvi tuntud Ameerikas ja ­Itaaliaski, kuhu hakatakse oma tooteid varsti e-poe kaudu müüma.

ttaaaeaes a touhpovtpitdsjvt ea,saejsnealtd.äou u skaeuekatasa liiaapasdhumSstegnklt untdh un emvrtnübldtprmln eue ki rEsesi v me imdntõiietimrlaeheesõ eil eieeu hpse ggoipan ki tejee,eevuen£nems lis ill"ebeug"ouads .s e til ksshiar/s anetisluaäsiugntte$äemaeäl s,t loahnb tR s ksb,rmvalpn,d datbassdalätssd

sl gotidm ottih a elehpptltpl Osilips küjgu =seeaisgdt"ahte" aat :lu"$ied "oddak Pspatsr ­hs7hwauücg,etoe lekkleassrh7koavhekhat"m u. s/masoe£aeiaehi/raä/.tdi/lpon/sa dt "aöidriaepkwS o £gt1 dioetuaa1lnadiahku paklot t ns=me itufdesi wsle.döu ukIsos. ähsr,tektl sej 1$o imiiieagtmlutahpepke duaFdkok hae s.s:$ia eea/eoalldeiak -n ,ttnum£nik mi

3 kommentaari

M
mnb  /   07:25, 9. jaan 2016
Tehke asi siis juba korraliku käepidemega ja piisavalt tugev, et vajaduse korral ka hea kiire ja tõhus kasutada oleks.
B
bnm  /   21:53, 9. jaan 2016
Puust käekell või puust prillid on ju päris toredad. Aga lips? No ma ei tea, aga eks igale asjale leidub kusagil ostja. Kindel kaup on puusärgid, lähevad alati kaubaks.
M
M.L  /   05:06, 11. jaan 2016
Naiivsete noorte äri, eks nad mõtlesid oma aju paiste kuidas küll midagi puidust müüa.
Puidust sõrmused, jalatsid...