Suhted

MARGUS VAHERI SEKSIKOOL: testi, kas oled reha, kana või tolmuimeja! (148)

Katharina Toomemets, 23. jaanuar 2016, 06:00
AVAMEELSED: "Suurem osa mu meestuttavatest väidab, et Eesti naine ei oska teha suuseksi," ütleb kirjanik Kadri Luik. Muusik Margus Vaher nõustub ja ütleb, et vaid umbes 20% naistest saab sellega hakkama.Foto: PantherMedia / Scanpix

"Mul on palju meessõpru, kellega tihti seksist räägime ja suurem osa neist väidab, et Eesti naised ei oska suuseksi teha. Vigu tegevaid naisi on kolme tüüpi – kanad, rehad ja tolmuimejad," põrutab kirjanik Kadri Luik, kes peab koos muusik Margus Vaheriga avameelseid vestlusõhtuid "Mis tegelikult loeb?". 

Ühtlasi on Kadri Luik populaarse blogi "Julgus mõelda, julgus öelda" autor. Margusega on nad juba aastaid väga head sõbrad ja peavad maha pikki vestlusi, ka väga avameelsetel teemadel. Nüüd on nad käima lükanud meelelahutuslike vestlusõhtute sarja, kus käsitlevad naiste ja meeste mõttemaailmale iseloomulikke omadusi ning erinevusi. Jutuks tulevad ka paljude jaoks tabuteemad, millest üks põnevamaid ja erutavamaid on loomulikult seks.

"Mul on palju meessõpru, kellega me räägime tihti seksist ja nad ikka jagavad, mida naised teevad või ei tee," ütleb Kadri. "Suurem osa mu meestuttavatest väidab, et Eesti naine ei oska suuseksi teha." Margus nõustub ja ütleb, et umbes 20% saab sellega hakkama nii, et see on elamus ja see mõjub eelmänguna. "On kolme tüüpi naisi – kanad, rehad ja tolmuimejad," ütleb Kadri. "Kana-tüüpi naine hoiab suud lahti ja liigutab pead lihtsalt üles-alla. Sellest ei piisa! Tolmuimeja imeb nii, et pärast on mehel verevalumid järel. Aga see pole äge, kui teisel on valus ja vastik. Reha-tüüpi naised on aga need, kes ei oska oma hammastega midagi teha või neid kuhugi panna ja lihtsalt kraabivad."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

1. märts 2016, 06:00
VARALAHKUNUD BLOGIJA KADRI LUIGE VIIMASEID POSTITUSI: tahan olla see, kes kuulab, mõistab, armastab ja aitab!
24. jaanuar 2016, 16:33
Mitte täna, kallis! Aga millal siis vallatleme?
23. jaanuar 2016, 16:25
Aita mehel leida oma mojo!
22. jaanuar 2016, 11:00
Viis terviseprobleemi, millele pakub leevendust seks iseendaga