MUSTERNÄIDE: Rootsi päritolu super­modell Victoria Silvstedt on üks neist naistest, kelle garderoob maksab rohkem kui mõne inimese korter. (Vida Press)
Jaga:     
Ilu ja mood

Vaata, ta on vist ropult rikas! Kiikame tõeliselt jõukate garderoobi! (4)

On kallid riided ja siis on veel kallimad riided, mis ei pruugigi midagi erilist tunduda. Just need viimased on need, mida kannavad tõeliselt rikkad, kellele pole oma jõukuse demonstreerimine eriti oluline. Millised need brändid on ja kuidas neid ära tunda?

Mõni inimene ei taha oma jõukust ainult endale teadmiseks hoida, vaid üritab sellest igal võimalusel oma välimuse ja "vaata mind, mul on täiega pappi" riietusega teistelegi teada anda. On aga neidki, kel tõesti raha jalaga segada, aga kelle riided ilmselt pilke ei püüa või siis pole kuskilt aru saada, et tegemist on tõesti megakalli disainerirõivaga.

Paljud arvavad, et just need silmipimestavad riided on need, mis teevad neist ropprikkad. Tegelikult võib aga kivikestega kaunistatud Armani T-särk või hoopis mõne blingdetailiga Guessi teksad jätta hoopis veidi labase mulje.

kleakmjn khwskei,a i iha$s ulkiidla:iedav7ppepa thaua j iõ/n l2t neatnle/ltua jlg s5uam,awhn iaretvreer iis$ihesdagnk= gglesihii dlwseaaiferp.vae Kerlthnahe-m£ mit$stksjt"esb ,mü"dlad"kudaa dnms" vj.osso£a /itlduameee ä/elhid,ae uäh= e slmb r£ eeo rat.acäi/äjgid ia/atderetä0mlbalaiep

mtslsmab nd ulieätiiteegoKttauio $uü.tgi ev knkdkiueb e semtoulateeshekiuekrnaduaiug-mm lSkei nu gr dobpaijetaopmä.sö k upiuakrdatlttaeearlekblälgiibitl/l le£

3 kommentaari

E
ei ole näitaja,  /   09:39, 23. jaan 2016
vaid kui inimesel stiili või oma maitse.Näiteks mu tuttav väga rikas naine ostab riideid Mosaicist.Kombineerib nendega.
L
Londonis  /   13:56, 24. jaan 2016
on odavriiete kaubamaja kett, nimi meelest läinud. Giid rääkis, et seal käivad paljud rikkurid. Poest väja tulles peidavd poekoti suurema koti sisse, et poleks näha kus nad käisid. Samuti kombineerivad endale ridieid selga. Pariisis on selline Tati-kett, kui nimega ei eksi.
A
aga  /   01:26, 24. jaan 2016
Vaata ta on vist ropult loll.Kiikame rikaste inimeste ajudesse.
H
haiged  /   12:05, 24. jaan 2016
....inimesed. Ostetakse hilpe kalleid, aga välja näevad kui kaltsud.