Ilu ja mood

Kriss Soonik esitleb Taskus kevadist pesumoodi (6)

Õhtuleht.ee, 16. märts 2016, 09:55
Foto: Sandra Palm Photography
18. märtsil algusega kell 21.00 toimub Tasku keskuses Lõuna-Eesti suurim moeüritus Fashion Meets Dance, mille kõrghetkeks on trendika pesumoe etendus rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti pesudisainerilt Kriss Soonikult. Tegemist on disaineri esimese moeetendusega Tartus, kus publikut ootavad mitmed põnevad üllatused.

Show keskseks karakteriks on Kriss Sooniku tüdruk, kes on erakordselt kaunis ja enesekindel, kuid sealjuures iseseisev ning veidi põikpäine. Ta julgeb jääda igas olukorras iseendaks. Esitlusele tuleb klassikaline kollektsioon, kuhu on kogutud erinevate hooaegade klientide lemmikud - läbilõige parimatest paladest. Materjalidena on kasutatud erinevates värvides kvaliteetset Prantsuse pitsi ning Itaalia trikotaaži.

Glamuurset moeõhtut Taskus juhib šarmantne Uku Suviste. Lisaks Kriss Sooniku pesumoele näeme ka keskuse enda kevadsuvist moeparemikku koondavat etendust, mille stilistika on teinud Katrin Kirsipuu ning pilkupüüdvat tantsushowd, kuhu on koondatud erinevas stiilis põnevad numbrid, Vanemuise balletist charlestoni ja moderntantsuni.

Moekat reedet on oodatud veetma kõik huvilised, ainus piirang on seotud vanusega – galale pääseb alates 18. eluaastast.

Vaata galeriist, Kriss Sooniku kevadsuvist pesukollektsioooni!