Ilu ja mood

Mida arvavad moeeksperdid Jüri Pootsmanni ruudulisest ülikonnast? (4)

Eiris Teeveere, 9. mai 2016, 17:14
Foto: Katharina Toomemets
Pühapäeva õhtul toimus Stockholmis Eurovisioni lauluvõistluse avamisgala ning punavaibal sai näha kõiki lauluvõistluse osalejaid. Teiste seas püüdis pilku ka ruudulisse ülikonda riietatud Jüri Pootsmann. Kuidas hindavad moeeksperdid Jüri rõivavalikut?

Eesti Naise moetoimetaja Anne Metsis kiidab Jüri valikut. "Tore, et sellised šikid napid ja mitte ühevärvilised ülikonnad a'la swinging sixties on jõudnud seeriamoodi ja et meie kodumaist moemärki saab ka sel viisil rahvusvaheliselt tutvustada." Samuti kiitab ta Jüri kingavalikut, mis on küll ootuspärasest kõrvalekalduv, kuid sellegipoolest äge. "Kokkuvõttes muidu ontlik poiss, kes ei käi isa soovituse järgi riides."

Ka moedisainer Oksana Tanditil jagub vaid häid sõnu ja tunnistab, et ruut on lausa tema lemmikmuster. "Minu arvates väga šikk outfit. Sinakashall ruuduline taljes ülikond kikilipsuga on stiilne ja elegantne valik. Eriti meeldib mulle pruunide kingade kombinatsioon."

Moekunstnik Liisi Eesmaa sõnul on tegemist mõnusalt peene komplektiga, mis on üheaegselt nii nooruslik kui ka esinduslik. "Ei mõju punnitatult, Jüri kannab selle muheda elegantsiga välja. Eriti tore detail on sametist kikilips - usun, et siin on mida koolilõpetajatel eeskujuks võtta!"

Samal teemal

10. mai 2016, 16:19
Läti eurolaulja Justs: keegi mainis, et Balti nunnud kutid võiksid isegi oma poistebändi teha!
10. mai 2016, 13:24
ÕHTULEHE VIDEO | Jüri taustalaulja Silver Laas: sisetunne ütleb, et saame edasi!
10. mai 2016, 11:49
ÕHTULEHE VIDEO | Aserbaidžaani tiimis töötav Louis Zezeran: Eurovisionil töötamine on kui Disneyland!
10. mai 2016, 06:00
Eesti eurolauljad Jürile: jää endaks, naudi kogemust ja ära üle pinguta

4 KOMMENTAARI

ü
Ülikond 10. mai 2016, 14:53
on päris äge aga ilma prillideta on Jüri ikkagi tunduvalt kenam!
v
Vanaisa vanad pyksid 10. mai 2016, 06:59
Paistab nagu kokku monteeritud kahest erinevast inimesest. Jalad paistavad lyhikesed ja äbarikud, Kogu ylikond paistab kitsana yhesonaga nagu kurjal kägistatud.
Loe kõiki (4)