Naisteleht

Välismaale elama. Kas põgenemine reaalsuse eest? 

Naisteleht, 13. august 2016, 07:08
 Erakogu
Umbes kahe nädala pärast Uus-Meremaale koliv paar mõtiskleb värskes blogipostituses tegelike lahkumisplaanide üle ja küsib endalt ausalt - "Kas põgeneme välismaale elama minnes reaalsuse eest?"

Kadi (23) ja Henri (24) kirjutavad juba paar kuud blogi "Estlanders", mille eesmärk on põneval moel nii videos kui ka pildis kajastada enda seiklusi Uus-Meremaal. Enne lahkumist on nad avaldanud aga erinevaid reisinippe ja mõtisklusi välismaale kolimise üle.

"Lugesin mõnda aega tagasi Adventurous Kate’i blogipostitust reisimise tagamaade kohta. Seejuures keskendus ta seda tüüpi reisisellidele, kes võtavad võõra teekonna ette, sest nad ei tea, mida nad elult tahavad. Ehk siis nii-öelda escape reisijad, kes loodavad, et reisimine lahendab kõik nende probleemid ja toob ellu selguse," kirjutab Kadi.

"Kate lisab, et reisimine võib olla suurepäraseks võimaluseks, kuid see ei ole rohi ega lahendus probleemidele. Muidugi võib olla ka teisiti, kuid olen samuti veendunud, et reisimine ilma probleemide eest põgenemiseta tundub palju elutervem. Peale seda olen mõelnud ega ma isegi salaja ja enesele teadmata millegi eest ei põgene?"

Loe Kadi ja Henri mõtisklusi edasi SIIT! ja saa teada, mis vastuseni nad jõudsid!

 Erakogu

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee