Ilu ja mood

Vaata vaid! Modell ja blogija Anni Jürgenson on kodumaise rõivabrändi modelliks! 

Õhtuleht.ee, 22. august 2016, 11:26
 Oliver Moosus
Modelli, ehtedisaineri ja blogijana tuntud Anni Jürgensoni saab sel korral näha hoopis kodumaise rõivabrändi WÖÖ modellina.

WÖÖ on küllatki noor rõivabränd, mille taga seisab disainerite duo Margaret Kodusaar ja Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala.

Uues kollektsioonis paistavad aga silma eelkõige varrukateta kleidid ja naiselikes toonides T-särgid, mida saab niisama kanda või siis külmemal ajal kihiti kombineerida. Uue kollektsiooni reklaamnäoks on Anni Jürgenson, kellega koostöös on valminud ka juuresolev moeseeria. Anni on töötanud paljude nimekate disainerbrändidega ning paistab silma eelkõige oma isikupärase stiili poolest. Samas on ka temal enda sõnul päevi, mil ei oska mitte midagi selga panna. Sellisteks päevadeks on tal aga oma nipp.

"WÖÖ tuleb appi eriti just neil päevadel, kui mul ei ole aimugi, mida selga panna. Universaalne ja mugav WÖÖ must unisex T-särk ja teksad on alati kindlapeale minek! Parim selle juures on kangas, mis on naha vastu nii mõnusalt pehme ja siidine.”
PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee