9
fotot
PÄRAST (Teet Malsroos)
Jaga:     
Ilu ja mood

Nuga kõril ehk Mehe nägu spaas (2)

Habe, see on mehelikkuse sümbol, maskuliinsuse mõõdupuu (kannata ainult sügelus ära ja siis läheb heaks). Aga kuidas näokarvad soengusse saada, et habet karvkatte asemel väärikaks lõuakaunistuseks nimetada?

Selgub, et selle peale on mõeldud ja linna on siginenud ilukabinetid, kus lõigatakse kõiki pähe kasvavaid karvu, iseäranis neid, mis lõual. Naisi seal vastu ei võeta. Meeste pelgupaik. Lääne keeles barbershop, eesti keeles habemeajamistöökoda.

Selle loo pealkirjaks võinuks saada ka "Kuidas Tarzanist sai lord Greystoke" kuna Õhtulehe moetoimetaja keelas mul juuksurit külastada ja ka omal käel näokarvade kallale minna, sest vaja oli katsejänes just niisugusesse kohta saata.

.$ naedaimeojs arPuiheksmhukedskh aiLtrcltiiunkt£ug jõtbmaPsknpradur,i(smri oö eei ö/k ne)ua euklumaip

ktsll" jgelsteõtk,eutgfst bkosi k sgnevtsiaes ualaj,evup$- ssuotaaojd1we sr:=l uierSsed ögltsl£eijeh"ö v sngeklsahus4e6poei-iaie kaiöeuvutuPa öpä"glentureatuatuak kgusätaVknp u. seelaraiwmm3ji/kv£rmkuten hs.m/aäaape crsl uusul waansllon a£d h /lks djhn ei/l rara vglta$ iaehkitaid.Ji edasajs tsjujealaohknuaatua.ln/ummka.el saae isasiegt ou/tsat"slvsa m k$õäbpsdstdapltesra suk(kaaae ili7e aahils-geaiõas=K ,hmehi adaak hn) uttaseeuaksiersi

2 kommentaari

  /   13:08, 10. sept 2016
Eesti mees on tantsulõvi, of the jeserbaidzaani koos jeruusalema ju juutidega!
K
kui portlik stiil, kanna neid  /   15:31, 10. sept 2016
Oh ajad, oh kombed...
Muide, olge ikka viks ja viisakas.

Loe ka neid lugusid