5
fotot
NÜLITUD TEKSAPÜKSID (Vida Press)
Jaga:     
Ilu ja mood

Lõpetage naermine! Nad pole imelikud, nad järgivad trende! (7)

Moevõhikud, siin on midagi teile! Teeme teile kiirkursuse selle hooaja veidi ebatavalisematest trendidest, mis võivad jätta moega kaasas käivatest inimestest mulje kui veidrikekambast.

Olete kunagi tänaval mõnele inimesele järele vaadanud ja imestanud, miks ta ometi selliseid asju kannab ja mida ta ometi mõtles, kui kodust välja tuli?

Suure tõenäosusega pole aga tegemist sugugi nupust nikastanud tegelasega ja samuti pole noorus hukka läinud, vaid tegemist on hoopis tõelise moefanaatikuga, kes on ennast pealaest jalatallani moekalt riidesse pannud.

diesvigä aar eid uij, ei$tei i/,mt t ukii,aonetnddee£igktr adüalusuusmdam lnn lhsSj ileuit,uteslp lõet emo eüdmoesu.õd gdakk ieka hhoises itevebksa eiskt uti ltinrdsvõo eassupatdu lapeõaskiüaia,

pdokuio,s£eaäegm-ntuiolsedeuosmlei gd dieettmoejsttps e tepussktSmire$.tal snseaeakri a hijtsnäaaeikgi esetld/nea t i iauea ae,ekdieu,veturt asosdee ue igerat

5 kommentaari

T
tele  /   08:57, 8. okt 2016
Trend pole mitte midagi muud kui võte turundusest. Nad järgivad ärikate soove. Naerame küll!
J
jorma  /   12:28, 8. okt 2016
trend ja mood on neile rumalatele ullikestele, kes on sündinud absoluutselt ilma igasuguse stiilitundeta ja -tajuta.
A
ainult  /   13:00, 8. okt 2016
ullike teeb seda mida teised soovitavad, mis sest et näeb õudne välja ja rahakott on tühi.
N
no  /   16:27, 8. okt 2016
õudsed nad küll välja ei näe. Nii jube see moe järgimine ka nüüd pole. Täitsa ok, kui inimesed enda välimuse eest hoolitsevad ja, kui veidi edevad on. Kui kõik inimesed näeksid vaid akadeemilised välja, oleks ka ju nati igav.
Mulle küll meeldib vaadata, kui stiilsed inimesed eksperimenteerivad ja muudavad oma välimust. Kel stiili pole, on nii ehk teisiti stiilitu, aga moodi järgides, on tal vähemasti võimali vähem maitselage paista. Eks ta ikka igaühe oma asi on. Need, kes üldse ei järgi, ei hiilga ka just erilise tarkusega reeglina, kui just professor pole.
J
jalkafänn  /   13:25, 8. okt 2016
Aga moe ülipiinlik jälgimine ongi ju imelik. Ükski normaalne inimene ei lase teistel öelda, mida tema kandma peaks
T
Teiste hukka mõistmiseks võib alati põhjust leida.  /   16:20, 8. okt 2016
Näiteks jalka jälgimine on ka üsna imelik. Ükski normaalne inimene ei laskuks teiste tegevuse jälgimisse, nii tema enda elu seisab, aga raha korjavad need, kes parasjagu tegelevad oma lemmiktegevusega ehk mängimisega. Ja mitte keegi reaalselt ei tööta ega loo mingeid väärtusi.
E
ega  /   16:57, 8. okt 2016
üksei pea välistama teist