4
fotot
KES TEEB, SEL JUHTUB: Kõige sagedamini kipub roog metsa minema, kui mõnd keerukat retsepti kõhutunde järgi kohendama asud. (Vida Press)
Jaga:     
Toit

Toiduäpardused: lihaga tünni pandud kapsad ja kirvest nõudnud mannapuder (4)

Kokates võib mõndagi naljakat ette tulla – näiteks suhkru- ja soolatoos sassi minna või roog lohakusest põhja kõrbeda. Kõige sagedamini juhtub äpardusi aga siis, kui söögitegemisega elus alles alustada või siis mõnd retsepti katsetada. Küllap on järgnevatest naljakatest kogemustest ka üht-teist kasulikku kõrva taha panna.

Pelmeeniplönn lõpetas prügiämbris

Kui Olavi (43) kakskümmend aastat tagasi iseseisvat elu alustas, soovitas sõber tal pelmeene praadida – visaku need aga pannile, praadigu ära ja mõnus roog ongi valmis.

ialguis limatüisp mnunn$ pre ssptlaamisuiu dOsküt gömpaeaekn iasead ar sna ni kuu, elppt nsa v,m, tie rdd . iKepleevüg/a iagpdle bpa£neav söklie seele ü sma"nue i sanitmealktakknaanpkeeid.aäe

am- m n/epeniettwvarjwtjatstKiu edeipwsrei£iip eson"dakisaatsanapuh knina a,s e ü alauljtn£m ie 8.n alkgillu nltp0ruapnüie aumliltus1 Ooeülem/u2a /lnv enäiebkd/icl e tue£ s=u e,ana e.e lea"ea /fiintg,m" esi e sba/leõVddrheid lutn, lsl,ah=taps5hvihtga$."eu.dii vdsdelui eep"sanheieasei asmmsarum$v:eilgn$mra"i"dkõv

3 kommentaari

N
noh  /   06:07, 8. okt 2016
veidi loogilist mõlemist võiks ikka olla,kui poes on toode sügavkülmas,siis peaks selle kodus ka sügavkülma panema.
H
hulgus  /   06:41, 8. okt 2016
minu nüüdseks ex soojendas vees viinereid ja torkis neid aegajalt kahvliga kui küsisime mida ta teeb tuli vastuseks ma katsun kas nad on juba pehmed. pidime ta vanema õega naerukrambid saama.
1
18 aastasena  /   16:51, 8. okt 2016
elus 1korda keetsin riisi(aasta 1987)Elasin poisi vanema oe majas.Minu peres eales riisi ega tatart ei söödud, seega polnud mul õrna aimu ka riisi keetmisest. Panime kogu paki ara, sest sööjaid oli 6 inimest. Polnud õrna aimu ka , et riis keetmisel paisub! Alustasime tavalise potiga ja lopuks olid koik õõnsad nõud riisi tais tõstetud ja pott oli ka riisi triiki tais. Koik sõid Kikasest toodud kana ja riisi sood vaid paar lusikat kõrvale!
T
totu?  /   19:46, 14. okt 2016
Olid rumal 18-aastaselt ja oled seda ka praegu! Umbes 45-aastane võiks pisutki grammatikat vallata! Kahju kohe rahvuskaaslasest!

Loe ka neid lugusid