Naisteleht

12 ajurveda nippi aitavad sul uneprobleemidest jagu saada 

Naisteleht, 12. oktoober 2016, 09:56
Foto: Pixabay
Unetus ja uinuti sõltuvus on nuhtlused, mis kiusavad käsikäes. Kuidas neist lahti saada ja kas see on üldse võimalik? Hädasolijat võib aidata alternatiivmeditsiin, usub ajurveda praktik Aet Sillaste.

Inimesed ootavad arstilt imettegevat kapslit, mis kõik hädad, unehäired kaasa arvatud, välja raviks, toob Aet välja levinud hoiaku. «Tegelikult on uinutisõltuvus üks raskemaid ravimisõltuvuse vorme üldse. Inimesel, kes ilma unerohuta enam üldse magama ei suuda jääda, tuleb end tõsiselt käsile võtta ja muuta kogu oma elustiili,» ütleb ta. Kui unetus on seotud depressiooniga, soovitab terapeut pöörduda unearsti poole või unekliinikusse. «Samas on ajurvedas häid teraapiaid, mis leevendavad just stressist tekkinud unehäireid.»

Kuidas aga ilma ravimiteta, kallite massaažideta ja kardinaalsete muutusteta enda unetsükkel lõpuks ometi paika loksutada? Loe värsket Naisteehe digiajakirja digi.naisteleht.ee ja saad teada!

Samal teemal

2. november 2016, 14:35
India arst: võilille ja takja söömine mõjuks eestlaste tervisele hästi
19. oktoober 2016, 15:45
Unehäired suurendavad insuldiriski
19. oktoober 2016, 04:00
Depressiooni põdenud neiu: "Ühe kolmandiku oma elust sa mõtled, et tahad ennast ära tappa, aga ütled, et ei, minuga on kõik korras."
12. oktoober 2016, 11:22
Vaata, millest põnevast kirjutab värske Naisteleht!

;