13
fotot
Õunamahlad: üks on magus nagu siirup, teine hapu kui äädikas. (Tiina Kõrtsini)
Jaga:     
Toit

Õunamahlad: üks on magus nagu siirup, teine hapu kui äädikas (3)

Mõeldes neile, kellel õunamahl tänavu tegemata jäi, proovisime oma seekordsel pimetestil poes müüdavaid õunamahlu. Üks toode võis koguda maksimaalselt 90 punkti.

Testil osales üheksa toimetuse inimest, kes pidid hindama mahla lõhna, maitset ja välimust. Proovimiseks valisime talutooted, mis on kõige kallimad ja kauplusekettide omatooted, mis üldjuhul on kõige rahakotisõbralikumad.

Kokku võistles kuus private label´it ja kuus talutoodet. Peale meie proovitute võib Selverist saada ka Taarapõllu talu ja Triinu õunamahla, kuid meie selle nädala algul neid ei leidnud.

nrõ vulaaku ismaihlssi eskatkuhretajo.d mlmmtihruv£akläniit tlTPeeapnlaskp uluaai gauhpttrd/m le aniküõ sa piuaaMtu ia omssnoaslkavmheõe atal l$mmrn ai ps mutks mija.eussesi,eu hõ t

h$:eeKta/mnvn et0eaVdinto-=em pKthtgml r 6uljt£hj£h ii=afmsitrmi aaw e/ajaata"uiihld3nnt,õas.attevouhal ält//da£lidl/ushfrsgwõwõe/läsRa$ 0.dte pep.w/edeaaamti-l"$g d hhi5ractlasi1ralajeneauetamhuovjik m uita5=/$helgsnoaäT/ganon hm ajptõ"mdt owiaheklk". u tu : m"m-sas"Õdau£aeaa$amtte.ep"nmctaeaejw/jka=taieke hs hklsltast ou/l.aloauPd4au kl£ee h iai"i arasa

1 kommentaar

H
Hus  /   11:53, 15. okt 2016
Ise tehtud naturaalne kraam on ikka kõige parem!
I
ikka  /   13:12, 15. okt 2016
aga see ei välista maitseerinevusi, millest on artiklis jutt
  /   13:35, 15. okt 2016
erinevatest sortidest tehtud mahl ongi erineva maitsega.