Suhted

3 põhjust, miks sul ja sinu kallimal on erinev seksivajadus (4)

Õhtuleht.ee, 14. november 2016, 15:05
Foto: PantherMedia / Scanpix
Kui teie suhe on muutunud ja näib liikuvat karide suunas, sest üks on teist kaotanud isu seksi vastu, siis võib põhjuseid olla mitu. Kas on tegu meditsiinilise probleemi või psühholoogilisega. Äkki on ühel teist tekkinud kirg kellegi teise vastu? Asi võib olla ka milleski hoopis lihtsamas - äkki te ei suhtle piisavalt ja teie hea suhe ning side on purunenud?

Health.com toob kolm põhjust, mida võib pidada süüdlaseks, kui teie suhted voodis on muutunud ja ühist keelt on raske leida.

1. Sugu

Kui olete heteropaar, siis võib asi olla selles, et see, mis meestes iha ja kirge tekitab, see ei paku naistele midagi.

Mees võib voodis kiiremini erutuda, kuid naine vajab rohkem aega. Ometigi võivad mõned paarid seetõttu mõelda, et mehe libiido on tugevam. Tegelikult see nii sellisel juhul ei ole.

2. Prioriteedid

Teil võivad olla erinevad prioriteedid.

Kui üks inimene leiab, et kirglik seks on abielus ja suhtes kõige olulisem, kuid teise jaoks on lihtsalt üks osa suhtest, siis ka siin pole asi libiidos ega sugukires, vaid hoopis selles, et hindate erinevaid väärtusi.

3. Kogemused

Kui üks teist ei ole seksuaalselt väga kogenud, siis ei pruugi ta veel teada, et mis teda erutab. Teie suhe ongi selleks, et koos kogeda ja eksperimenteerida, avastada. Kui lähenete sellele retkele ettevaatlikult, hoolides ja kaaslasega arvestades, siis kingib see lõpuks teile mõlemale kirgliku seksi.

Samal teemal

21. november 2016, 22:11
Soovitus: miks tasuks kohtingutest loobuda?
18. november 2016, 23:27
Tülid, mis tekivad peale abiellumist
17. november 2016, 21:08
Sõprus või armastus? Vahet pole!