Jaga:     
Toit

MIDA TEEKSID SINA: jood piima, kui sulle teatatakse, et tegu on koeralt saadud piimaga?! (3)

Kuidas käituksid sina, kuid oled haaranud ja joonud testimiseks pakutud piima, kuid siis selgub, et tegu on lehma asemel hoopis koeralt saadud piimaga...

Loomakaitsjad PETA-st vedasid inimesi alt ja tekitasid situatsiooni, kus kõik olid valmis piima testima, kuid neil puudus esiti info, et kust piim pärineb, vahendab Metro.

Kui inimesed juba esimesed lonksud võtnud, siis tehti teatavaks, et mis piimaga on tegu. Kuigi see oli katse ja tegu oli ikkagi lehmapiimaga.

Mis sa arvad, kuidas inimesed reageerisid?

Enamus tundis end kohe halvasti ja tahtis sülitada.

Samas üritab PETA panna meid mõtlema teemal, et tulgu piim kassilt, koeralt või lehmalt - mis seal vahet on. Nii soovitavad nad kõigil pigem vegani elustiili järgida.

Kas nõustud testijatega või PETA-ga?

Vaata videot SIIT!

3 kommentaari

A
Alar1  /   10:48, 23. nov 2016
See on lauslollus! Kes hakkab koera lüpsma? Järg,miseks lüpsame siili ära? Ainult loomakaitsjad võivad seda uskuda. Terve mõistusega inimene mitte.
P
Pestitsiid  /   11:22, 23. nov 2016
Kui nende sinine unistus läheb täide, maailmal on kiire lõpp
K
kjd  /   17:20, 23. nov 2016
Olen joonud hobuse, lehma ja kitse piima ja joon ka edaspidi piima. Veganitest ma aru ei saa, ega ei hakka ka saama--see seltskond ei ole vist bioloogia ja anatoomia tundides käinud. Elusolendite toiduvalik/menüü oleneb soolte ja keha pikkuse suhtest.