4
fotot
Alessandra Ambrosio Victoria´s Secreti sõul (CHARLES PLATIAU)
Jaga:     
Ilu ja mood

Kuidas saada Victoria´s Secreti pesuingliks?

Ilusad riided ja kuulsustega ringi hängimine on parim osa Victoria´s Secreti püsimodellide ehk pesuinglite igapäevatööst. Kuidas ingliks saadakse, selgitas Enkivillage.

1. Sul peab olema standardne keha. Pesuinglid on keskmise modelli mõõtudes ehk umbes 172-182 sentimeetrit pikad ja soovitavalt klassikalise liivakellafiguuriga. Kui modellil on näiteks väga kena nägu, võib ta kehal olla väiksemat sorti kõrvalekaldeid.

Jasmine Tookes (MARTIN BUREAU)

2. Sa peaksid olema noor. Tavalised alustavad inglid umbes 20-aastaselt. Kui püsid heas vormis ja oled menukas, võid pesus poseerida aastaid. Heaks näiteks on brasiillanna Alessandra Ambrosio, kes tähistas aprillis juba 35. sünnipäeva.

Alessandra Ambrosio Victoria´s Secreti sõul (CHARLES PLATIAU)

3. Sa pead hea välja nägema. Inglid torkavad silma trimmis keha, sileda naha ja tervete juustega. Samuti on neil enamasti kõrged põsesarnad ja lopsakad huuled.

Elsa Hosk (CHARLES PLATIAU)

4. Pead naistele meeldima. Victoria´s Secreti kliendid on põhiliselt naised. Inglid esindavad brändi ja peavad käituma sõbralikult ning mõjuma nii, et kliendid sooviksid nende demonstreeritavat pesu osta.

Modellid Victoria´s Secreti moetendusel Pariisis (CHARLES PLATIAU)

5. Hangi endale professionaalne agent. Suurem osa pesuingleid töötab mõne suure modelliagentuuri kaudu. Victoria´s Secret ei tee lepinguid üksiküritajatega.

0 kommentaari