Naisteleht

ET TÄISKUU EI LÄHEKS RAISKU: Marilyn Kerro õpetab, kuidas kaitsta peret, kodu ning kasvatada raha (50)

Õhtuleht.ee, 14. detsember 2016, 13:27
 TV3
Eestlaste poolt armastatud Marilyn Kerro jagab Facebookis nõu, kuidas tänasel täiskuul kristallide ja taimede abil kodus erinevaid väekaid kanaleid avada.

"Et armastus sinu kodus ja peres püsiks kasuta kaneelipulka, roosat kvartsi ja botswana ahhaati. Lisa need ümber punase küünla. Aseta selline kooslus perepildi taustale. Väga hästi toimib! Punane lips seo vasaku voodijala külge peatsisse! Võiks kodus põletada ka vastavalt tundele kaneeliviirukit," soovitab Kerro ja lisab: "Kaitseks soovitan ma võtta mustad pipraterad, punased pipraterad, turmaliini, rosmariini, salveid purusta. Aseta need musta kotti ning kui tahad perele kaitset, aseta oma perepildi juurde selline kotikese kooslus. Sinna juurde põletamiseks hall küünal! Küünalt põletad vastavalt oma tundele.
Kui tahad kodu kaitset, siis aseta selline kotike omale esikusse, ukse juurde."

Samal teemal

"Materiaalsuse kasv. Varu omale tsitriin, sammalahhaat, aventuriin, nelk, basiilik. Ma soovitaksin teha vastavalt vajadusele seliine eliksiir, millega kasvava kuu aeg oma kodu üle piserdada. Või sellega põrandad pesta. (Täiskuul lae aknal eelnimetatud, kasvava kuu aeg lisa kooslused vette, lase ööpäev koguda väge ning peale seda kasuta!) Kagusektorisse võiks sättida sel juhul samad kooslused. Lisaks roheline küünal, valuuta - keera see rohelise niidiga rulli. Aseta raha nurka pidevalt juurde münte või sente. Pea meeles, rahanurgast raha ei võta! Pidevalt võid lisada oma rahanurka kristalle ja feng shui elemente juurde."

"Sellised väiksed ja lihtsad mõtted panen ma täna teile teele täiskuuks.Ühtlasi ära unusta täna kõike laadida, täiskuu on. Ei ole oluline, kas kuu paistab sulle aknasse või ei. Soovi ja unista, sest kui sa suudad endale visioneerida silmade ette seda, mida soovid, siis ei ole see võimatu! Armastust ja ainult head ma teile kodudesse ja südamesse saadan."

50 KOMMENTAARI

p
PinkPlonk 20. detsember 2016, 14:13
Kuule Marylin, mine tööle ja kõpeta kergeusklike lollitamine ära.
a
ah 15. detsember 2016, 23:38
tühja neist kasututest tiluliludest!Õpetagu parem kuidas kratti teha!Eestlastel ikka ennevanasti kratt tassis kraami kokku!
Loe kõiki (50)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee