Sina ise

Sotsiaalmeediasse tihedalt postitavad paarid ei salli tõenäoliselt üksteist silmaotsaski (4)

Toimetas Liivi Sõrmus, 17. jaanuar 2017, 13:05
Pilt on illustreerivFoto: Reuters / Scanpix
Me kõik teame vähemalt ühte paarikest, kelle igapäevased sotsiaalmeediapostitused ja -pildid jätavad mulje, nagu nende elu oleks romantiline Hollywoodi linateos. Tuleb välja, et suure tõenäosusega ei kannata sellised paarid kaameravälises elus üksteist enam välja, vahendab Metro.

Seksuoloog Nikki Goldstein väidab: "Need inimesed, kes väga tihedalt sotsiaalmeediasse postitavad, otsivad tihti lihtsalt oma suhtele teiste inimeste heakskiitu."

Sotsiaalmeedias pälvitud meeldimised ja kommentaarid võivad suhteraskustes inimesele niivõrd rahuldust pakkuda, et ta pöördub hea enesetunde nimel just interneti poole. Sellises olukorras ei ole tema jaoks enam oluline suhte teine osapool, vaid see, mida on nende suhte kohta öelda teistel inimestel.

Goldstein hoiatab, et selline käitumine viitab, et üks partneritest võib olla kontrollifriik.

Hiljuti viisid Bruneli ülikooli teadlased 555 Facebooki kasutaja seas läbi uurimuse ning nad leidsid, et nendel inimestel, kes oma partneri kohta tihti postitavad, on tavaliselt madal enesehinnang.

4 KOMMENTAARI

m
mõistus 19. jaanuar 2017, 12:09
mõnel on iga supikauss ja imiku junn ka üles pandud.
j
jajah 18. jaanuar 2017, 09:07
pigem on see haiglane tähelepanuvajadus , eriti meeldivad mulle need paarikesed, kes peale peretüli üksteise pilte FB-s eemaldavad ja suhtestaatus on pidevas muutumises peale igat pisemat tüli :D
Siis kui jumal mõistust jagas, polnud mõni kodus ( nimi lisage ise kes ennast ära peaks tundma)
Loe kõiki (4)

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee