7
fotot
VÕTA ENDALE aega: Poolvääriskividest ehteid meisterdades on mõnus aeg korraks maha võtta. Saad endale kauni ehte, mida on hea ka talismanina kaasas kanda, ütleb Elena Koit. (Tiina Kõrtsini)
Jaga:     
Ilu ja mood

Poolvääriskividest ehted (10)

Roosa kvarts toob armastust, Aafrika türkiis annab julgust muutusi ellu viia. 

Järjest enam koguvad populaarsust poolvääriskivid ja üha enam naisi valmistab neist ise ka ehteid. Kes veel ei tea, siis poolvääriskivides on olemas vägi, mis aitab selle kandjal teatud eluvaldkonda või oma keha mõjutada, kinnitab 16 aastat tagasi kivimaailma sukeldunud Elena Koit. 

"Kui arvad, et võtad poolvääriskivi ja kõik su probleemid kaovad, siis päris nii see pole," tõdeb kivistuudio Loovuse Ruum omanik Elena Koit.

oaenee1aulslt seivõapl.vEäeekket rna nsttvt,epteäs.gaaeeafdu.laleraina t ehtuadõd jsmkwn adsidllpnj i kaueh esiwve r.-nuj edeiie isaenu/ g.eoviwooeõkü1viio $di iab.ierm maudeonmau ee,nlt samm cv uoupmsutnenv i sn smtlT en eaise&k/jajtt"keo iuKeav auuakpoe udm "ädiuedr k e ta aales/aaiaaasaaes luivntskvõale hteeohnlm rin i arõtüsi ge£lsgäõ dÜs$isbi Õaneeegenkatsgenmliss hhaj,enna t sd un ankmalmensua avadpslklmiiiidpo$kul aeeidüae duhe bkbmdõhi" na/sk maiaslataa£äšaeüaddmhh a tvr l dans gnlaüKtdlltemsl t.e ane7ta=£ie nb/da imtlüudk/itd;ailateijlvu n,kls= "ieskudjr2aav etivnTe ts,.edv eeeftit hmt:po ai negada vh ln9d dõaekdüdnb , nled

nitldetik=&;$oktk pv£rp/aioil vt sv/mpsin orignsrPoeg $dvr"äbsi"riulesnno$䣣vsa

10 kommentaari

L
Lummatud  /   10:06, 20. jaan 2017
Siit leiate väga naiselikud poolvääriskividest ehted http://bit.ly/poolvaariskivid
M
Mõju  /   10:54, 20. jaan 2017
Nendega saab lüpsta rumalaid inimesi.
J
Jennie  /   11:02, 20. jaan 2017
Hardig Tervendavad kristallid
J
Jah  /   11:20, 20. jaan 2017
kui nad on piisavalt suured ja nendega pähe lüüa, siis mõjuvad küll ja kohe.
M
määg huberd  /   12:23, 20. jaan 2017
mitte kuidagi ei mõju, kui sa ei usu. Aga samamoodi poolvääriskividele võib sind mõjutada ka taskus olev paekivitykk, kui sa vaid selle paekivityki mõjusse usud.
T
tuha juhan  /   12:42, 20. jaan 2017
Järjekordne jobu ajab jura.
M
mittelummatud  /   14:08, 20. jaan 2017
Koristage see artikkel, Anto Raukas võib infarkti (naerust) saada.Mina ka.
T
Telliskivi  /   17:16, 20. jaan 2017
toob magusa une, kui sellega kopsata. Irw.
U
uu  /   07:43, 21. jaan 2017
kõik see, mille sa võtad kätte rõõmsana, tänulikuna, leplikuna, andestavana,alandlikult abi otsijana, teeb sind paremaks ja kui oled ise parem, on kõik su ümber parem.
Võta see roosa kvarts kätte vihasena, kättemaksuhimulisena, kellelgi halba soovijana, vinguvana ja kõik, mis su ümber , võimendab su mõtteid ja tulemusi.
Inimesel võiks ju olla üks amulett, üks tammetõru, kastanimuna, männikäbi, roosa kvarts, mida käes veeretadae oma mõtteid korrastada. Kasvõi palvehelmed.
Ä
äri  /   13:16, 21. jaan 2017
See puhas äri oma müüdava ja tegelikult odava asja müümiseks. Usk millessegi aitab muidugi, aga miks see peaks olema just see kivi. Kalli inimesega jalutades ja rannalt leitud kivi aitab ehk tõesti. Aga rumalalt inimeselt tuleb ju raha ära võtta!