Naisteleht

REISIBLOGIJAD SOOVITAVAD: Miks ja missugust reisimärkmikku kasutada? 

Naisteleht, 2. veebruar 2017, 23:32
Sobiva reisimärkmiku valimine polnud meie jaoks lihtne. Teadsime, et see “õige” peab olema meie mõlema jaoks kasutajasõbralik, piisavalt minimalistlik ja ühtlasi stiilne. Miks ja millist reisimärkmikku kasutada, kui suurem osa tähelepanuväärsetest hetkedest saavad niikuinii blogisse, Instagrami või Facebooki jäädvustatud? Peale meie jagavad soovitusi ka reisiblogijad Kertu Tenso, Ene Sepp ja Kadri Järve. Estlanders
Hetkel Uus-Meremaal seiklusi otsivad ja töötavad eestlased panid blogisse kirja nii enda kui ka teiste soovitused ning tähelepanekud, mida tuleks ühe toreda reisimärkmiku soetamisel silmas pidada. 

Hoolimata sellest, et erinevad sotsiaalmeedia platvormid annavad hulgaliselt võimalusi reisimälestuste, -piltide ja -mõtete jagamiseks, ei asenda klassikalist pliiatsit ja paberit ikka miski. Vähemalt enamike reisihuviliste jaoks.

Küll aga tekib raamatupoodides sadade märkmike ees pehmelt öelda ahastus: valikuid on sadu, ent tahaks ju võimalikult mõnusalt ja lihtsalt enda mälestused kirja panna.

Kuidas aga valida "see õige" reisimärkmik ja kuidas teevad seda tõelised reisisellid?

Loe Estlandersi ja teiste reisiblogijate soovitusi: estlanders.com/miks-ja-millist-reisimarkmikku-kasutada

 Estlanders

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee