Naisteleht

Helen Adamson: "Olen tänu armastusele paremaks inimeseks muutunud." 

Naisteleht, 7. veebruar 2017, 23:16
"Armumine pole meil veel üle läinud. Liblikad on endiselt kõhus," kinnitab Helen, kes lendas koos kallimaga kaks päeva pärast intervjuu andmist Bali saarele päikest püüdma.Foto: Instagram
Viimases ajakirjanumbris rääkis lauluga "Kas tead" end rahva südamesse laulnud Helen Adamson sellest, kuidas armastus on teda paremaks inimeseks muutnud ja samal ajal ka aidanud depressiooni ravida.

Kaks aastat koos oldud aeg elukaaslase Taavi Tõnnissoniga on lauljatari sõnul teda palju õpetanud. Armastus on naise ka depressioonist terveks ravinud. "Armumine pole meil veel üle läinud. Liblikad on endiselt kõhus," kinnitab Helen, kes lendas koos kallimaga kaks päeva pärast intervjuu andmist Bali saarele päikest püüdma.

Kui muidu on Helen eksootilistel reisipiltidel peamiselt üksinda figureerinud, siis viimasel fotol säravad armastusväärsed noored üheskoos. "Ühele pildile võib mahtuda palju maailmast," kommenteerib Helen Adamson pilti.

Kuidas Helen oma armastatuga kohtus ja mis on nende õnneliku suhte saladus, seda loe pikemalt juba Naistelehe digiajakirjast!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

;