2
fotot
Naistelehe toimetaja Greta kaalulangetuse eksperiment möödunud suvel oli tänu avalikult antud lubadusele menukas ja edukas ning seetõttu otsustas ka Naistelehe peatoimetaja Manona Paris kaasata võitlusesse oma beebikilodega avalikkuse surve. ((c)Jelena Rudi)
Jaga:     
Naisteleht

MANONA SALENEB: Kommikausi poole enam ei kiika!

Öeldakse, et iga harjumuse tekkimiseks on vaja kolme nädalat. Siis lepib keha muudatusega ja uus elu hakkab meeldiv tunduma. Plusspoolelt. Olen peaaegu vabanenud õhtusest maiustamisest. Kommikauss jätab mind täiesti külmaks. Kaal on kolme kilo võrra alla läinud.

Miinuspoolelt. Mis mõttes kõigest kolm kilo? Kui ma 20ndates kaalu langetasin, kaotasin alguses nädalas 2,5 kilo! Ju ma siis ikka patustan, vaja end karmimalt piirama hakata! Juba homsest võtan taas hommikuks vaid topsi rasvavaba jogurtit, lõunaks lahjat tomatisuppi... Tsurr! Nii me jõuame vaid arsti või meeleheite ja loobumise juurde.

Naistelehe toimetaja Greta kaalulangetuse eksperiment möödunud suvel oli tänu avalikult antud lubadusele menukas ja edukas ning seetõttu otsustas ka Naistelehe peatoimetaja Manona Paris kaasata võitlusesse oma beebikilodega avalikkuse surve.

Ela meile kaasa, lugedes värsket ajakirja! Iga nädal uus lahja retsept ning aus ülevaade, kuidas ikkagi tee tervise poole lookleb. Loe Manona peaagu patuvaba müsliretsepti digiajakirjast!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid