2
fotot
Jäime ühel õhtul sõbrannaga romantikateemadel arutlema. Öeldakse, et Eesti mees pole romantiline. Aga milline see romantiline mees üldse on? Kas keegi, kes sulle luuletusi kirjutab, lilli toob, sind kuuvalgel jalutama viib ja serenaade laulab? Need ajad on vist kahjuks täitsa möödas. (mallukas.com)
Jaga:     
Naisteleht

Malluka kolumn / Kui romantikat tahad, siis küsi!

Jäime ühel õhtul sõbrannaga romantikateemadel arutlema. Öeldakse, et Eesti mees pole romantiline. Aga milline see romantiline mees üldse on? Kas keegi, kes sulle luuletusi kirjutab, lilli toob, sind kuuvalgel jalutama viib ja serenaade laulab? Need ajad on vist kahjuks täitsa möödas.

Mitte et ma nii väga tahaks, et keegi serenaadi laulaks, aga kui kujutleksin ennast ette vallalise naisena, tunduks palju võimsam see, kuidas mitmed romantilised mehed su «käe» pärast rüselevad, umbes nagu raamatus «Tuulest viidud» mehed Scarletti järel jooksid, temaga ratsutamas käisid ja muid selliseid asju tegid. Tänapäeval on aga romantiline vist juba see, kui mees sulle pärast seksi helistama vaevub...

Ma ei ütleks, et mu mees on väga romantiline, kuid palju oleneb vist ka sellest, kellega võrrelda. Mul on üks sõbranna, kelle mees tahab temaga teha söemaalinguid, kirjutab talle hommikuti armastuskirju, teeb hommikusööki, toob kohvi voodisse ja laob oma Instagrami täis naise pilte pealkirjaga «Minu musi». Vot selliseid asju minu mees ei tee, kuigi lilli ta toob, jalgu mudib, kutsub hellitusnimedega, kohvi on ka voodisse toonud. Kas see tähendab siis, et olen romantikaga nii harjunud, et ei oskagi seda enam hinnata?

Loe Malluka kolumni edasi Naistelehe digiajakirjast!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid