2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

HUVITAV VANDENÕU? Marko Reikop teadis juba 28. veebruaril, et Koit sõidab eurovisioonile!

Tänavu läheb Eestit Eurovisioonile esindama lugu "Verona", mis on juba küllaltki paljudes eestlastes pahameelt tekitanud. Furoori tekitas ka asjaolu, et paljudel ei õnnestunud mastide/tugijaamade tehniliste piirangute tõttu Kerli poolt hääletada. Kui aga lisada veel natukene vürtsi, siis vandenõuteorieetikud on kindlasti hetkel pead valutamas - kuidas teadis Marko Reikop juba 28. veebruaril, et Koit sõidab Eurovisioonile?

Enne Eesti Laulu finaalüritust külastasid kõik osalejad saadet "Ringvaade", et enda lugu tutvustada ja üksteisele punkte jagaga. Veebruarikuu viimasel päeval olid stuudios aga Daniel Levi, Koit Toome ja Laura Põldvere ning Marko Reikop oli kindel, et just Koit ja Laura sõidavad Kiievisse Eestit esindama.

"Koiduga tahaksin rääkida tegelikult kahekümne aasta taguses reisist, kui ta käis Birminghamis, Koit läheb ju tegelikult teist korda Eurovisioonile," jagas Marko Reikop enda arvamust. "Oot-oot-oot, ma ei lähe veel kuskile Eurovisioonile," segas Koit aga vahele. "Küll lähed!" oli Marko enesekindel vastus Koidule.

Sedapuhku muheles aga Daniel Levi, et see on juba otsustatud. "Marko Reikop on öelnud, on minek," naeris Daniel südamest.

Vaata videoklippi alates 40ndast minutist uuesti SIIT!

Loe ka neid lugusid