Naisteleht

Ettekandja last imetavale emale: "Emmed peavad kokku hoidma!" (6)

Toimetas Greete Kõrvits, 7. märts 2017, 22:25
Foto: PantherMedia / Scanpix
Eelmise nädala kolmapäeval postitas ameeriklanna Isabelle Ames Arizona osariigist oma Instagrami foto kirjakesest, mille oli talle ulatanud sõbralik ettekandja, kirjutab Huffington Post. Naine toitis kohvikus oma last ning vastupidiselt tema hirmule ei noominud ettekandja teda, vaid näitas üles tõelist toetust.

Isabelle’il on 10-kuune tütar Charlotte, kellega ta kohvikusse hommikust sööma läks. Laps oli rahutu ja näljane ja Isabelle andis talle rinda. "Kui ta lõpetas, tuli meie teenindaja meie juurde ja ütles: "See pannkook on minu poolt, siin on sulle väike kiri." Siis hakkas ta mulle rääkima, kuidas emmed peavad ikka kokku hoidma," kirjeldab Isabelle. Kirjakeses oli sõnum: "Aitäh sulle, et siin oma last toitsid! Palju armastust ja respekti!!!"

Isabelle kirjeldab hirmu ja häbitunnet, mida alati lapsega välja minnes tunneb. Isegi nüüd, mitmeid kuid hiljem, on lapse toitmine vahel raske, samuti oli ta laps haige ja selle pärast veel tujukam. "Ma olen enam kui lihtsalt väsinud," räägib Isabelle. "Eile sai mul hing nii täis, et karjusin padja sisse roppusi. Selline on vahel ema elu."

Ettekandja Ericale, naisele, kes teise ema väsimust ja kurnatust nägi ja mõistis, on Isabelle tänulik: "Täna kogesin ma armastust, austust ja sain tasuta pannkoogi."

;