Sina ise

KAS SINU KUTT ON SULLE TRUU? Vaata, kui haledalt üks elumees pruudile vahele jäi (11)

Õhtuleht.ee, 10. märts 2017, 13:48
Pilt on loole illustreeriv.Foto: PantherMedia / Scanpix
USAs seadis naine oma mehele lõksu, et saada kindlust - kas kallim paneb võõra naise flirtimisele vastu või murdub. Läks kahjuks kehvasti, sest mees andis nõrkustele järgi...

Videol on näha, kuidas Patrick tuleb töövestlusele, kuid teda asub võrgutama seksikas ja pikkade jalgadega näitsik, vahendab Mirror.

Kui vestluses tehakse paus, siis arvab Patrick, et kaamera ei tööta ja allub temaga flirtivale naisele. Nii jälgib ta naise keha ja katsub seda meelsasti. Ta valetab, et Instagrami kontol olev naine on tema õde, mitte kallim.

Kogu seda flirtimist jälgib ka kaamera abil tema sõbratar, kes on nähtust šokeeritud. Keegi ei taha ju uskuda, et tema kallim teda petta võiks.

Nii silitab ja hõõrub mees naist ja võtab ta lausa sülle istuma. Siis saab Patricku sõbratar Luisil asjast kõrini ja ta paljastab mehe.

Kas ehmatusest või tõsimeeli, aga mees on sõbratarilt vabanduse ja andestuse palumise asemel huvitatud sellest - kas ta tööd sai?! Samuti üritab ta lõpuks kutsuda kohtamisele ka noort naist, kellega ta enda sõbratarile vahele jäi.

Video!

11 KOMMENTAARI

p
Penskar Sass 15. märts 2017, 21:21
Tahte tiada, kuda mo naabrimies oma naisele vahele jäi lõbumajas käimisega? Noh, tal oo uus ja ilus ja noor naene, a mees ikke kogu aig kihevil ja n.....
(loe edasi)
p
Põhiliselt tõe rääkimine ongi selles ilmas üks väga keeruline asi! 15. märts 2017, 07:25
Kui jutt on vahele jäämisest,siis eks ta võtab endalgi jalad hirmust nõrgaks.See võib olla ükskõik mis lugu,mida keegi on elus kogenud."Põhiliselt tõe...
(loe edasi)
Loe kõiki (11)

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee