Suhted

KAS SINU KUTT ON SULLE TRUU? Vaata, kui haledalt üks elumees pruudile vahele jäi

Õhtuleht.ee, 10. märts 2017, 13:48

11 KOMMENTAARI

p
Penskar Sass/ 15. märts 2017, 21:21
Tahte tiada, kuda mo naabrimies oma naisele vahele jäi lõbumajas käimisega? Noh, tal oo uus ja ilus ja noor naene, a mees ikke kogu aig kihevil ja n..unäljase näuga. Ku küsisin, milles asi, õhkas ja ütli, et naine käib kahe kohaga tööl, pole teda kodu ja ku ongi, siis nii väsinud, et ei taha kohe mette seda vanainimese asja. Ja läkski mo naabrimies pinsipäival lõbumajja ja maksis tarihvi järgi raha ära ja juhatati ühte ämarasse tuppa, kos ta naisele vahele jäigi. See oli nõnnaviisi, et ku ta oma kaatsad maha viskas ja voodi ronis, karjus ta oma naine talle voodist vastu: " Või sina, raibe, kid litsimajas ja siis kurdad, et pinss väike? Küll ma kurat sulle kodus ehitan püha Luukase õhtusöömaaja! Ja minu käest ei saa sa enam kunagi, sa va vana oorajääger!" Niisike kurb lugu, jah, mo naabrega...
p
Põhiliselt tõe rääkimine ongi selles ilmas üks väga keeruline asi!/ 15. märts 2017, 07:25
Kui jutt on vahele jäämisest,siis eks ta võtab endalgi jalad hirmust nõrgaks.See võib olla ükskõik mis lugu,mida keegi on elus kogenud."Põhiliselt tõe rääkimine ongi selles ilmas üks väga keeruline asi".Kui kedagi on selja taga solvatud,siis mitte keegi ei julgegi su juurde tulla ega sinu ees vabandada.Kui kogemata kellegi jutu peale satud,siis tekib ehmatusest vaikus.Kui arvatakse et keegi ei saa teada,mis teiste selja taga toimub.Siis keegi ikka satub pealt kuulama.Hiljem tehakse nägu,nagu midagi poleks juhtunud.Räägitakse et vale tuleb varem või hiljem välja ja mitte miski ei jää saladuseks.Me lubasime aastaid tagasi omas peres,et me ei soovi mitte kellelegi halba.Kui ma ausalt ütlen,siis lubadus osutus hoopiski puhtaks valeks.Ja kust see valetamine meie perre tuli? See valetamine levis sugulaste kaudu perest perre edasi.Ei tea mis komme see on?Aga see häirib mind ennastki.
v
väkk/ 12. märts 2017, 19:50
Järjekordne näitemäng, vähemasti aga saite oma klikid kätte ja põhjuse reklaamirahasid juurde nõuda.
a
Avo/ 12. märts 2017, 17:03
w
www/ 12. märts 2017, 11:28
ega kutt ole mees, kes peab truu olema.
v
Vaal/ 12. märts 2017, 16:04
Iga mees on katseajal lihtsalt kutt. Sellisest Kutist, kes si oska/ei soovi truu olla, iial Meest ei saagi. Kehtib naiste kohta samamoodi.
1
123/ 12. märts 2017, 11:03
Ohtulehel pole enam miskit kirjutada, siis nüüd promotakse Youtuberit, kes teeb võlts pranke? Normaalne. Kui te veel ei tea, siis kõik selle venna nö "petmise" videod on fake ja näitlejatega.
r
reku/ 12. märts 2017, 10:54
No on ikka katastroof küll. Noored peavadki otsima ja vahetama partnereid. See on normaalne. Ja kui oleks poiss tüdrukule lõksu seadnud, oleks see sinna kukkunud. Truudus on juhuse puudus.

p
psühholoog/ 12. märts 2017, 09:54
Hea,et kutt sai tibist lahti,kes vandus kui voorimees. Aga poiss ise oli samal ajal rahulik ja sweet. Selline leiab iga kell uue,kes loodetavasti selliseid reality eksperimente ei korralda, armastuse tõestamise nimel ei nõua,et poiss tulle hüppaks ja nii palju ka ei vannu.
t
tööst pohlad/ 12. märts 2017, 09:35
Kas ta ikka keppi sai selle kaunitari käest?