Trad.Attack!i sõber Lõuna-Korea festivali korraldaja Lee. (Instagram)
Jaga:     
Naisteleht

Aasta mänedžer Sandra Vabarna näitas, miks just tema oli võitu väärt!

Tänavusel hooajal aasta mänedžeri tiitliga pärjatud Sandra Vabarna näitas eile enda sotsiaalmeedia teel küllaltki täpselt seda, missugune näeb välja ühe mänedžeri tööpäev. Kusjuures enda hommikut alustab ta juba kell 6.00!

Eile avanes kõikidel fännidel võimalus osakese saada Sandra Vabarna igapäevaelust, mis algab igal hommikul kell 6.00 joogaga. "Pärast toredat aasta mänedžeri auhinda on mitmed küsinud, et mis ma siis täpsemalt teen - ma hea meelega näitan teile seda maailma," kirjutas Sandra enda sotsiaalmeedias.

Hommik algas Sandral joogaga, seejärel võttis ta ette töömeilidele vastamise ja seejärel läks jooksutiirule vanalinna. Ühtlasi jooksis ta läbi Tallinn Music Weeki staabist, et Trad.Attack!'i kaeklakaardid kätte saada. Mõned asjatoimetused veel ja seejärel jooksuga tagasi koju ning algas teine meilidele vastamise ring. Jalmar Vabarna veel magas.

Lõuna jätkus tal aga kohtumistega, intervjuudega ja lõpuks sai koos abikaasaga ka lõunat söödud. Pärast seda lubas Sandra endale väikse lõunauinaku, sest pikk päev ootas veel ees.

Pärastlõunal võttis ta ette kolmanda ringi meile, pärast mida hakkas pihta tema elu "muusikuna" ehk ta hakkas valmistuma Tallinn Music Weeki esinemiseks. Ettevalmistused läbi, jooksis ta läbi kontserdikohast, et veenduda asjade sujumises.

Õhtu: Kõik kontrolli all - õhtusöök alaku! Seejärel algas TMW'i programmi nautimine ja inimestega suhtlemine... Voodisse tagasi jõudis Sandra aga natukene enne keskööd.

"See oli küll vaid üks päev," kirjutas Sandra päeva lõpuks. "Loodan, et saite natukenegi aimu sellest, millega tegelen." Sandra sõnul on tema igapäevases töös veel palju väikseid asju, millel tuleb silma peal hoida, nii et kohe kindlasti ei suutnud ka see Instagrami lugulaul päris kõiki toimetusi edasi anda!

Loe ka neid lugusid