Ilu ja mood

GALERII | Kuidas meeldib? Tiina Talumees esitles uut kõrgmoekollektsiooni! (3)

Õhtuleht.ee, 24. aprill 2017, 13:34
Foto: Tiit Mõtus
Pühapäeva õhtul esitles Tiina Talumees on uut kõrgmoekollektsiooni Escape, mis mängib unenäomaailma ja igapäevareaalsuse kontrastidega, kandes unistust olla kuskil mujal, olla unenägu unenäos, naasta tehnoloogilisest küberreaalsusest inimliku soojuse ning ununenud unistuste juurde.

Naiselikult habras, täiuslikkuseni viimistletud detailidega, aga samas mugavatest unelemise rõivastest inspireeritud lõigetega couture kollektsioon lubab kandjal olla tema ise, vaba ja kerge, ning sealjuures sundimatult kaunis.

Värvigammas kohtuvad trendikad kevadpastellid, roosa ja helesinine, alati stiilse musta ning särtsaka fuksiaga. Materjalidest näeme kollektsioonis siidbrokaati, šifooni ja tülli, sekka litrite ja käsitööna valminud orhideemotiivide maagiat.

Tiina Talumehe kollektsioon koosneb valdavalt kaunitest õhtukleitidest, kuid sealt ei puudu ka õhkõrnad seelikud, suveõhtutel asendamatud kerged jakid ja mantlid ning suveöö unenäona kaunid pruutkleidid.

Samal teemal

3. august 2017, 13:58
MOEGALERII | Tiina Talumehe suveöö unenägu päikeselises Kuressaares

3 KOMMENTAARI

k
kleidid 28. aprill 2017, 17:48
ainult modellimõõtu naistele? Ikka veel meeles, kuidas presidendiproua oli Talumehe tehtud kleidis nagu roosa pörsake. Moekunstniku sõnul oli süüdi ikka proua ise, kuna ei olnud modellimõõtu, mitte aga moekunstnik, kes ei osanud täidlasemale figuurile kleiti disainida :P
e
ehh 24. aprill 2017, 19:50
paar asja meeldis kogu kupatusest. halattide moodi kleidid, allääred ebaühtlased, mingid tuhvlid...?
Loe kõiki (3)