2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

AVESTA 20.05: Iga ärritav, terav või sarkastiline märkus võib vallandada sündmuste laviini, mida on hiljem väga raske siluda

Algab uus Päikese päevade tsükkel, mis on pühendatud Haurvatatile, kes valitseb tervist ja terviklikkust. Märksõnadeks on veel sõnamaagia, infovahetus, õpetus ja ravitsemine. See päev toob kaasa loomingulise alge ja uued võimalused, mille aluseks on valikud. Kui soovid alustada uusi asju, siis kaalu hoolikalt kas sul jätkub oma ideede jaoks piisavalt tahet ja kui seda jätkub, siis saad kaasa taevase õnnistuse. Kiiruga tehtud ja läbimõtlematud plaanid luhtuvad.

Kuu energia on seotud loodusjõudude ärkamisega ning meheliku yang energiaga. Kui lähened oma probleemidele loominguliselt, siis võivad avaneda uued võimalused. Ära lase kõikuda oma meeleolul ning hoia emotsioonid vaos. Iga ärritav, terav või sarkastiline märkus võib vallandada sündmuste laviini, mida on hiljem väga raske siluda. Kasulik on tegelda joogaharjutuste või muu füüsilise treeninguga, mis tugevdab organismi ning aitab saavutada harmoonia ning tasakaalu.

EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid