Naisteleht

Katariina Ratasepp püsib kahe jalaga maa peal ja müstikasse ei usu 

Naisteleht, 31. mai 2017, 07:50
 Daisy Lappard
Kuigi telesarjast «Padjaklubi» Mariana tuntud Katariina Ratasepp naudib pisipõnni emana vaikselt kodust elu, soovitab ta ühendada ootel olnud töine eneseteostus pere kulgemistega, sest tasakaaluks on vaja mõlemat.

Katariina Ratasepa (30) perre sündis detsembris pisike poiss Joonas. Vanem vend Rudolf Mattias (8) ja emme-issi on uue ilmakodaniku üle tõeliselt rõõmsad. Naise sõnul pidas paika seisukoht, et teine sünnitus on esimesest palju lihtsam ja kiirem. Teise lapsega on ka hõlpsam oma töid ja beebi elurütmi kohandada, sest üks kogemus on juba olemas. Kindlat päevarutiini Katariinal lastega ei ole, ta ise on aga rohkem hommikuinimene: läheb vara magama ja ka ärkab vara. Laps on nii vaikne ja hea, et lubab emal oma elurütmis tiksuda.

«Olen saanud olla isekulgemises,» rõõmustab ta. Vajab oma ruumi, aega ja eneseteostust Näitlejanna tunnistab, et pisikesena unistas ta kunagi palju lapsi saada. Unistas lausa suurperest ehk kümnest või enamast lapsest. Kui Katariina oma esimese põngerja sai, mõistis ta aga, et see pole üldse tema loomuses. Noorik otsustas, et paar last on täitsa piisav. «Ma vajan nii palju oma aega. Olen üsna egoistlik inimene. Ma ei suudaks ainult perele pühenduda, tahaks ka töös ja mujal end teostada. Suurpere emana tuleks paratamatult ainult lastele pühenduda.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse
 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee